Çözüm Sony PSP brick

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hocam konuyu hortlatıyorum ama nasıl reset atıyoruz.

İlk önce internete PSP 6.61 Firmware yazıp arıyoruz. Sonra yazılımı indirip PSP Memory kardının içindeki PSP/GAME/ klasörüne indirdiğimiz yazılımı atıyoruz. Sonra PSP'den oyunlara girip sıfırlama dosyasını başlatıyoruz tekrar kurulduktan sonra brick nedeni kalmayacaktır hocam.

İlk önce internete PSP 6.61 Firmware yazıp arıyoruz. Sonra yazılımı indirip PSP Memory kardının içindeki PSP/GAME/ klasörüne indirdiğimiz yazılımı atıyoruz. Sonra PSP'den oyunlara girip sıfırlama dosyasını başlatıyoruz tekrar kurulduktan sonra brick nedeni kalmayacaktır hocam.

Hocam anlattıgınız için teşekkür ederim ama maalesef ürünle sabah biraz daha uğraşıp hardbrick olmasına sebep oldum şimdi ise AliExpress'ten anakart bakıyorum.

Hocam bir sorum olacaktı,
PlayStation Portable 3004 oyunlar kısmına giriyorum, oynayacağım oyunu seçiyorum fakat X e basmama rağmen oyuna girmiyor. Artı olarak oyun KB olarak gösteriliyor sorun ne olabilir?@xantionn

Geri
Yukarı