Sony SmartWatch 3 İnceleme

Öncellikle herkese merhabalar. Japonya'dan gelen sony smartwatch 3 incelemesinde bulunacağım, telefonum sony xperia z5 olması sebebiyle sony smartwatch 3 aldım.

Özellikler;
  • İşlemci: Dört Çekirdekli ARM Cortex A7, 1.2 Ghz
  • Ram: 512 MB Dahili Bellek: 4 GB eMMC Flash hafıza
  • İşletim Sistemi: Android Wear işletim sistemi
  • Ekran: 1.6 inç, 320×320 piksel, Transflective Ekran
  • Sensörler: Ortam ışığı sensörleri, Hız ölçer, Pusula, Cayroskop, GPS
  • Bluetooth: Var – V4.0
  • Pil: Li-polymer 420mA Batarya
  • Suya Dayanıklılık: IP68
  • Ebatlar: 36 mm x 10 mm x 51 mm
  • Ağırlık: 45 g
  • Renkler: Siyah, Sarı, Çelik

İncelleme;

Tasarım olarak çok güzel tasarlanmış, kayış ile saat tamamen ayrılabiliyor ve farklı kayışlarda kullanılabilir. Cihaz andoid 4.3 üzeri cihazlara kullanılabilir ve Google android wear ile gelen işletim sistemi var saat çok kullanışlı ses komutu ile arama yapılabilir mesajlar gönderilebilir. Telefon cebinde iken saat ile tüm işer yapılabilir, müzik değiştirebilir, facebook bildirimleri görüp yorum yapılabilir, whatsApp mesajları görüp ses komutu ile cevap verilebilir, arayan kişiyi görüp cevap veya red edilebilir. Yani tamamen saat ile kısa işlemleri yapılabilir kullanışı cidden kolay, 2 gündür kullanıyorum kayış slikon tarzında terleme hiçbir şekilde yapmadı şarj konusuna gelirsek eğer 1 gün anca dayanıyor sürekli kullanımda, farklı saat arayüzleri bulunmaktadır kendi içinde saat arayüzlerini özelleştirilebilir. Saat'de Türkçe dil desteği yok maalesef eksik yanlarında biri ise dil desteği olamaması, şarj 1 gün gitmesi. Okuyanlara teşekkür ederim :)

Dosya Ekleri

• aa.jpg
    aa.jpg
    808,1 KB · Görüntüleme: 513
  • aas.jpg
    aas.jpg
    736 KB · Görüntüleme: 405
  • addw.jpg
    addw.jpg
    823,4 KB · Görüntüleme: 520
  • adsadsad.jpg
    adsadsad.jpg
    808,1 KB · Görüntüleme: 398
  • afasdsd.jpg
    afasdsd.jpg
    852,2 KB · Görüntüleme: 389
  • asfasdasds.jpg
    asfasdasds.jpg
    795,2 KB · Görüntüleme: 393
  • ddd.jpg
    ddd.jpg
    763 KB · Görüntüleme: 382
  • vv.jpg
    vv.jpg
    811,5 KB · Görüntüleme: 408
Son düzenleyen: Moderatör:
Ellerine sağlık Furkan'cim gayet güzel olmuş. Saat güzel görünüyor. Tabi benim favorim hala Samsung Gear S. :) Kavisli ekrandan dolayı. Ama ben akıllı saat almaya cesaret edemiyorum. Kolumu çok sağa sola çarpıyorum. Ekranı çabuk kırarım. Bir de işimden dolayı. :)

Tekrar ellerine sağlık, hayırlı olsun. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı