Sony Vaio BIOS Tuşu

Vaio lopatoplarda BIOS'a girmek için açılışta ard arda Assisst tuşuna basmanız gerekmektedir. Böylece Vaio Care menüsüne ulaşır ve buradan istediğinizi yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim eski bir vaio leptop var ben ona masaüstündeki SSD de Windows 10 64 pro var ben bu SSD yi Vaio ya takdim ve hata verdi ( mavi ekran ) HATA kodu : 0xc000035a şu an ne yapmalıyım yardimciolursanız çok sevinirim.

SONY VAIO VPCEJ 3Q1E laptopum var ancak bios a girmeden siyah ekran geliyor ve hiç birşey yapmıyor . Power ışığı dışında bir ışık yanmıyor bıos güncellemem mi gerekir ?

Vaio lopatoplarda BIOS'a girmek için açılışta ard arda Assisst tuşuna basmanız gerekmektedir. Böylece Vaio Care menüsüne ulaşır ve buradan istediğinizi yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Recep bey Merhaba eski bir konu ancak yukarıdaki yöntemlerin hepsini denedim ama bios a giremiyorum. Lütfen yardım

Bende kurtarma ekranı asist tuşuna basınca gelmiyordu. F2 ile BIOS'a girip kurtarma sürücüsüne geçtikten sonra bilgisayarı kapatıp açarken F11 tuşuna art arda basarak direkt Windows Boot menüsüne ulaştım.

Son düzenleyen: Moderatör:

merhaba recep bey
anlattığınız gibi yaptım ama vaio care menüsü gelmiyor, pc kapalı durumdayken asist tuşuna basınca power yapmış gibi normal açıldı yardımcı olurmusunuz
vaio SVE14114fxb bios v.R0220E5

Geri
Yukarı