Sony Vaio SVE1512Q1EV laptopta onboard ekran kartı var mı?

BaşakH

Hectopat
Daha fazla  
Sony Vaio SVE1512Q1EV laptop kullanıyorum. Bu modelde onboard ekran kartı bulunup bulunmadığını bilen var mı? Ya da ne şekilde görüntüleyebilirim olup olmadığını?
AMD ekran kartımdaki tekrarlanan mevcut bir arıza sebebi ile görüştüğüm birkaç yer dahili ekran kartı olduğunu söyledi. Fakat görüntü bağdaştırıcılarında sadece AMD ekran kartım görünüyor. Bilen birisi bilgilendirebilir ise çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows Tuşu + R veya Arama yerine "Çalıştır" yazıp , gelen kutucuğa "dxdiag" yazıp DirectX tanı aracını başlatabilir misin? İlk defa çalıştırıyorsan senden görüntülemek için izin isteyecektir. Mümkünse gelen ekranın resmini buraya yükle.

Sanıyorum site de bir problem var çünkü fotoğraf yüklememe izin vermiyor defalarca denememe rağmen. Neyi aradığımızi söylerseniz eğer yazabileceğim bir şey ise yazayım. Dünden beri biraz daha araştırma fırsatım oldu bu sitenin önerdiği AIDA64 u yükledim. Sonuç olarak bir tümleşik ekran kartı var fakat aktif değil. Sony nin bios ayarlarında maalesef bunu acabilecegim bir yer yok. Aslında bios da hiç bir şey yok desek yeridir. Bios hariç tümleşik ekran kartını nasıl etkinlestiririm?

Konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilecek kimse yok mu?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı