Sony Vaio SVE1513U1E Big Sur'a ekran kartı kurulmuyor

UfukAltaş

Femtopat
Daha fazla  
Bir sürü yöntem denedim ama bir türlü ekran kartını kuramadım. Sony Vaio laptop kullanan arkadaşlar varsa EFI atabilir mi?
macOS Big Sur sistemimde kurulu ama farklı macOS sistemde kurabilirim, herhangi bir macOS sürümü EFI klasörü istiyorum. Teşekkürler.

Denediniz mi?

Denediniz mi?

Denedim ve birçok farklı şey denedim 1 haftaya yakındır bir şeyler deniyorum. Sony cihazlardan mı kaynaklı bu durum anlamıyorum. -wegnoepgu komutunu yazdığım zaman sistemim açılmıyor.

Ben 3xxx işlemcileri Big Sur için önermiyorum. HD 4000 uyumlu gibi olsa da bazı sistemlerde sorun olabiliyor. Keza 4400 ve 4600 gibi.
Siz rehberi uygularken ne gibi bir sorun yaşadınız? Tam olarak doğru yaptığınıza emin misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
MacOS hakkında çok bir bilgim yok ama 1 aya yakındır uğraşıyorum, doğru yaptığımı da düşünüyorum ama sorunum şu ki hiçbir yama ile grafik kartını görmüyor. Yarın sabah EFI paylaşacağım. Dediğiniz gibi laptop markası Sony, kısıtlamalar olabilir.
-wegnoegpu komutu girdiğimde sistemim açılmıyor Hackintool'da AMD ekran kartı VGA olarak gözüküyor, Intel hiç yok.

Geri
Yukarı