Sony Vegas mı, After Effects mi?

Oyun grafik karşılaştırma tarzı kanal açmayı düşünüyorum. Sizce en iyi en kaliteli video edit programı hangisi? Sony Vegas 12 bayağı kullandım önceden.
Vegas Pro yeterli olur. Onun dışında daha profesyonel içerikler için After Effects + Premiere Pro'nun birlikte kullanılmasını tavsiye ederim.
Sony Vegas'ın karşısında Adobe Premiere Pro uygulaması var. İkisi de video düzenlemek için çok iyi uygulamalar. After Effects ise videolara çok çeşitli efektler ekleyebileceğin bir program. Yani sadece düzenleme yetmez Hollywood tarzı filmlerin efektleriyle de uğraşaırım diyorsan After Effects'e de bakabilirsin ama genel olarak video düzenleme de Premiere Pro'yu tavsiye ederim.

Vegas Pro yeterli olur. Onun dışında daha profesyonel içerikler için After Effects + Premiere Pro'nun birlikte kullanılmasını tavsiye ederim.
Sony Vegas'ın karşısında Adobe Premiere Pro uygulaması var. İkisi de video düzenlemek için çok iyi uygulamalar. After Effects ise videolara çok çeşitli efektler ekleyebileceğin bir program. Yani sadece düzenleme yetmez Hollywood tarzı filmlerin efektleriyle de uğraşaırım diyorsan After Effects'e de bakabilirsin ama genel olarak video düzenleme de Premiere Pro'yu tavsiye ederim.
Hocam vegasın kullanmımı çok kolay ancak premirere pro biraz profesyonellik gerektiriyor.

After effects efekt ve animasyon için daha iyi. After effects yerine premiere pro kullanabilirsin. Vegasa göre daha profesyonel.

Hocam vegasın kullanmımı çok kolay ancak premirere pro biraz profesyonellik gerektiriyor.
evet hocam haklısınız premirere proya ilgi çok olduğu için daha fazla içerik bulabilir he ne olur biraz daha fazla uğraşır
premirere bi öğrense vegasa bakmaz bile

Benim bildiğim Sony Vegas ile Premiere Pro karşılaştırması daha doğru. Bu ikiliden de Premiere Pro'yu seçerdim. Daha zor olsa bile yapılabilecekler daha fazla. Ayrıca diğer Adobe uygulamaları ile senkronize kullanılabiliyor.

Eğer kurgu veya video düzenleme falan yapacaksan Premiere Pro ancak örnek bir Valorant'da güzel bir ace aldın güzel vuruşlar var ona efekt ekliceksen after efects sakın ama sakın after efects ile YouTube videosu yapmanı önermiyorum 2 dakikalık bir videoya 10 saat render alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı