Sony Vegas Pro 12 64-bit Windows 8 Uyumu

Sony Vegas Pro 12 64-bit. Hiç bir şekilde installer açılmıyor ama görev yöneticisinde gözüküyor ve cpu + bellek %15-20'lerde. Sistem gereksinimleri tamam. Diğer sürümleri de denedim... Hiç bi şekilde açılmıyo.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sony Vegas Pro 12 64-bit. Hiç bir şekilde installer açılmıyor ama görev yöneticisinde gözüküyor ve cpu + bellek %15-20'lerde. Sistem gereksinimleri tamam. Diğer sürümleri de denedim... Hiç bi şekilde açılmıyo.

Tüm güncellemeler tam ve yeni versiyon olmadıkça yüklemez. Tek tek şunlar olmalıdır diyemem ama en başta Net Framework versiyonları tam olacak ikincisi DirectX, Java ve Windows 8 güncellemeleri Windows Update ile denetlenip tam olduğuna emin olmalısın.
Yeni format atılan bir makinede güncelleme yapılmadan Sony Vegas kurulum yapılamaz en başta Net Framework gerekli.

- - - Güncellendi - - -

Birde Orjinal değilse indirdiğin yerde önemli, hatalı olma ihtimalide var. Yandex ile Sony Vegas 12 atarım, indirip denersin bakalım aynı hata olacak mı.

- - - Güncellendi - - -

Sony Vegas 12 64Bit.rar — Yandex.Disk

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm güncellemeler tam ve yeni versiyon olmadıkça yüklemez. Tek tek şunlar olmalıdır diyemem ama en başta Net Framework versiyonları tam olacak ikincisi DirectX, Java ve Windows 8 güncellemeleri Windows Update ile denetlenip tam olduğuna emin olmalısın.
Yeni format atılan bir makinede güncelleme yapılmadan Sony Vegas kurulum yapılamaz en başta Net Framework gerekli.

- - - Güncellendi - - -

Birde Orjinal değilse indirdiğin yerde önemli, hatalı olma ihtimalide var. Yandex ile Sony Vegas 12 atarım, indirip denersin bakalım aynı hata olacak mı.

- - - Güncellendi - - -

Sony Vegas 12 64Bit.rar — Yandex.Disk

Net framework tamam. Dx tamam. java tamam. Güncellemeler tamam.

Sony'nin kendi sitesinden, en son sürümünün trial versiyonunu indirdim.

Şimdi senin attığını indirip deneyeceğim.

- - - Güncellendi - - -

Not: Sorun sadece 12'de değil. 11'de aynı sorunu yaşadım diğerlerini denemedim.
Ayrıca yardımın için teşekkürler.

Ben Windows 8 de kullanabiliyorum, birşeyleri eksik yada yanlış yapıyorsun.

İstersen 11 de dene vegaspro11.0.594_32bit.rar — Yandex.Disk
Cracks Sony Vegas.rar — Yandex.Disk

Sony'nin kendi sitesinden indirip denemiştim, her iki versiyonu da. Sorun çok garip, hem win8 hem win8pro'da oluyor. Sırf vegas için kaç gündür win7 ile dual boot yapmaya uğraşıyorum. Sonunda 5 format ardından doğru yolla yaptım...

Windows 7'de sorunsuz çalıştı. Dediğim gibi sorun windows 8'de gibi gözükse de aslında değil. Çünkü diğer bilgisayarımda Win8 varken onda çalışıyordu...

Destek olmaya çalıştığınız için teşekkürler...

(üç nokta kullandığım için banlanmam umarım)

Ben Windows 8 de kullanabiliyorum, birşeyleri eksik yada yanlış yapıyorsun.

İstersen 11 de dene vegaspro11.0.594_32bit.rar — Yandex.Disk
Cracks Sony Vegas.rar — Yandex.Disk

Bende eski PC'de Win8'le kullanıyordum, fakat bu PC'de Win8'de çalışmıyor. Şimdi Win7 yükledim. Installer açılıyor fakat şu hatayı alıyorum:

q7k68.png

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı