Sony Vegas Pro 18 "s_shake" koyduktan sonra ön izleme siyah oluyor

Hocam merhaba. Bende Sony Vegas kullanıyorum ancak bu program içindeki ön izleme bende kasıyor. Sistemim de yeterli. 3050 ve 16 GB RAM 5600H var. Bu onizleme kasmasını nasıl çözebilirim?

Hocam Vegas kullanmayı bıraktım her zaman sorunlarla uğraşıyordum baydı artık eğer imkanın varsa sende değiştir.

Hocam Vegas kullanmayı bıraktım her zaman sorunlarla uğraşıyordum baydı artık eğer imkanın varsa sende değiştir.

Bende 18 versiyonunu kullandım. Sony Vegas Pro aşırı buglu ve 18 olduğuna göre 2018 versiyonudur diye düşündüm. 20 yüklerdim ben olsam. Yeni versiyonları iyi diyenler var çünkü ama capcuta geçtim şimdi daha rahat düzenliyorum mesela Sony Vegas'ta yaptığın video bürsürü sorundan dolayı 20 günde bitiyor bir video CapCut'ta ben sorun yaşamasam videonun uzunluğuna göre 1 2 güne bitiririm en fazla.

Sony Vegas uzun zamandır bildiğim bir program ve evet bazı sorunları da vardı. Mesela ben bundan önce Vegas 15 pro kullanıyordum onda bile editlerken videolar da kayma oluyordu. Ancak şuan 21 olanı kullanıyorum ve bir sorun yok editlerken.

Daha önce abode kullanmaya çalıştım ancak zor geldi. Camtasia kullandım o da basitti ama kötü geldi render video performansı.
Capcut PC de çalışıyor mu acaba ? Bsn çalışıp çalışmadığını bilmiyordum.
Bende 18 versiyonunu kullandım. Sony Vegas Pro aşırı buglu ve 18 olduğuna göre 2018 versiyonudur diye düşündüm. 20 yüklerdim ben olsam. Yeni versiyonları iyi diyenler var çünkü ama capcuta geçtim şimdi daha rahat düzenliyorum mesela Sony Vegas'ta yaptığın video bürsürü sorundan dolayı 20 günde bitiyor bir video CapCut'ta ben sorun yaşamasam videonun uzunluğuna göre 1 2 güne bitiririm en fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı