Sony VGN-CR49N için güvenli BIOS güncellemesi

Armutelektrik

Picopat
Yer
nescafelatte
Daha fazla  
Meslek
Ok
Windows 7 64 Bit sistemim ve bilgisayar modelim Sony VGN-CR490n. Bu bilgisayara ait BIOS güncellemesi istiyorum. Resmi Sony sitesinin bu modelini araştırdım ama bu modelin desteği bitmiş.

Download'a tıkladıktan sonra I agree seçeneğini aktif edip indirebilirsiniz. Güncelledikten sonra versiyonu tekrar kontrol edip buraya yazar mısınız?

Windows Vista için indirebilirsiniz diyor ayrıca
AV modu yüklendikten sonra ses düzgün çalışmayabilir ve özel işlev tuşları düzgün çalışmayabilir
Karakterler bazen yazarken atlanıyor diyor.

1636968171353.png

Yazdıklarınız bu güncelleme ile çözülecek sorunlar. Düzgün okuyun lütfen. BIOS'un Windows versiyonuna göre indirildiğini nerede gördünüz bugüne kadar?

Araştırırken birden fazla siteden teyit ettim dosyayı, hepsinde aynı. Kendi bilgisayarıma indirip tarama yaptım, çalıştırdım. Güvenli görünüyor. Yüklerken muhtemelen size güncel BIOS versiyonunuzu ve yüklenecek versiyonu da gösterir.

Araştırırken birden fazla siteden teyit ettim dosyayı, hepsinde aynı. Kendi bilgisayarıma indirip tarama yaptım, çalıştırdım. Güvenli görünüyor. Yüklerken muhtemelen size güncel BIOS versiyonunuzu ve yüklenecek versiyonu da gösterir.

Yükledim dediki sisteminiz Windows Vista değil diye yüklemedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı