SONY VGN-FV11M Sisteme Mac OS X Kurmak

İlk bununla dene olmaz ise yeniden kurulum yapmayı denersin.

Her şey için çok teşekkür ederim. Sistemi kurdum yönergeleri takip ederek tüm ayarlarını yaptım ve sürücüleri yükledim, herhangi bir problemle karşılaşmadım. Kötü tarafı sistemi çalıştırdıktan sonra PC aşırı derecede ısıya maruz kaldı ve her seferinde en fazla 10 dakika açık kaldı ve kendini kapattı.
İşin aslı ben bu sistemi bu PC de kullanamayacağım maalesef.

Bir sorum daha olacak,

Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU P8400 @ 2.26GHz (2 CPUs), ~2.3GHz

ATI Mobility Radeon HD 3400 Series

Sony vaio marka dizüstü bilgisayara sahibim ve bu işlemci çok yaşlandı galiba bunu değiştirebilirmiyim mümkünmü?
Mümkünse eğer hangisini tavsiye edersiniz?

Zaten config dosyasında değişiklik yapmamın sebebi sisteminin eski olmasından kaynaklı OS X kurulamaması idi. Bizde OS X kandırarak kurulum yaptık. Ancak evet, cihaz eski. Bilemiyorum, belki cihazı açıp bir temizlik yeterli olabilir. Zira sadece işlemci değiştirmekten bahsediyorsan, Laptop'larda bunu uygulamak zordur. Ayrıca bu makine için ekstra imkansız kanaatindeyim. Bunun yerine yeni bir Laptop düşünebilirsin. Kolay gelsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı