Sony WF-1000xm4 vs Jabra Elite 7 Pro vs Anker Soundcore Liberty 3 Pro

Ben Amazon müşteri hizmetleri ile konuştuğumda 1 ay dolmadan, size ne geldiyse geri verirseniz iadeniz olacaktır dendi. Ondan Amazon'da pek sıkıntı yaşayacağınızı sanmam.

Hocam Liberty 3 Pro aldım müzik kalitesi gerçekten çok iyi dediğiniz gibi. ANC'de güzel. Başka bir şey aranır mi kulaklıkta bunlardan iyi?

Bir kulaklıkta başka ne aranır?*
Bir kulaklıkta daha da iyi ses kalitesi ve daha da iyi ANC Aranır :D Yani bunun sonu yok, her şeyin iyisi var. Maksat bütçen dahilinde en seveceğin ürünü kullanmak.

Benim Sony'e farklı bir aşkım var, o yüzden Sony diyorum. Ama xm4 biraz eskidi, xm5'in eli kulağındadır.

Benim Sony'e farklı bir aşkım var, o yüzden Sony diyorum. Ama xm4 biraz eskidi, xm5'in eli kulağındadır.
Belki ben de XM5 çıkarsa alabilirim. Ses kalitesi vs. daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. Fakat daha yeni aldım Liberty 3 pro'yu. Bu kulaklıkta çok güzel ama eskidiği zaman veya başına birşey gelirse XM5 bakabilirim. Kulaklığın başına birşey gelmediği sürece XM5 çıkar çıkmaz alınması mantıklı olmaz diye düşünüyorum. Sizce hocam?

Zaten ben de Sony'den sonra Anker'e yöneldim. XM3 kafaüstü kullandım bir dönem, sonra maddi sıkıntılar sebebiyle çinden Anker Soundcore 2 getirtmiştim. O da yavaş yavaş derisinde dökülmeler yapmaya başladı, kronik sorunu buydu biliyordum ama yine de almıştım. Demem o ki Anker çok iyi marka, Soundcore 2 gibi orta modeli bile XM3'ü aratmadı.
XM5 çıkar çıkmaz ben de almazdım, Amazonda güzel indirim oluyor bazen onları kovalardım. Yine de mevcut ekonomik durumda inanılmaz fahiş bir fiyata çıkar bence.
Edit: Bu arada XM5 çıkmış 😂 Cehaletimi maruz görün, 1 ay olmuş sanırım çıkalı. Amazon fiyatı 400 dolar. Dediğim gibi yurt dışı fiyatı için bile inanılmaz fahiş bir fiyat olmuş.

Zaten ben de Sony'den sonra Anker'e yöneldim. XM3 kafaüstü kullandım bir dönem, sonra maddi sıkıntılar sebebiyle Çin'den Anker Soundcore 2 getirtmiştim. O da yavaş yavaş derisinde dökülmeler yapmaya başladı, kronik sorunu buydu biliyordum ama yine de almıştım. Demem o ki Anker çok iyi marka, Soundcore 2 gibi orta modeli bile XM3'ü aratmadı.
XM5 çıkar çıkmaz ben de almazdım, Amazon'da güzel indirim oluyor bazen onları kovalardım. Yine de mevcut ekonomik durumda inanılmaz fahiş bir fiyata çıkar bence.
Edit: Bu arada XM5 çıkmış 😂 cehaletimi maruz görün, 1 ay olmuş sanırım çıkalı. Amazon fiyatı 400 dolar. Dediğim gibi yurt dışı fiyatı için bile inanılmaz fahiş bir fiyat olmuş.

Hocam kulak içi modeli için diyordum ben :D kulak içi diyorsanız yine de göremedim. Fakat kulak üstü fiyatı dudak uçuklatır.

Hocam kulak içi modeli için diyordum ben :D kulak içi diyorsanız yine de göremedim. Fakat kulak üstü fiyatı dudak uçuklatır.

Ama yine de XM5 kulak içi çıktıysa direkt almak mantıklı değil dediğim gibi bence. Liberty 3 Pro eskimesi lazım veya bozulması. Yanlış mıyım hocam.

Ama yine de XM5 kulak içi çıktıysa direkt almak mantıklı değil dediğim gibi bence. Liberty 3 Pro eskimesi lazım veya bozulması. Yanlış mıyım hocam.

Bu üründe kaliteli çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Parasına bakılmaksızın alabileceğim en iyi TWS kulaklık Anker Soundcore liberty 3 Pro mudur? Tidal Hi-Fi Plus üyeliğim var ve bir kez para bayılmak istiyorum cihazımda LDAC destekliyor. Cevap verirseniz çok mutlu olurum.

Parasına bakılmaksızın alabileceğim en iyi TWS kulaklık Anker Soundcore liberty 3 Pro mudur? Tidal Hi-Fi Plus üyeliğim var ve bir kez para bayılmak istiyorum cihazımda LDAC destekliyor. Cevap verirseniz çok mutlu olurum.

Kendimden örnek vereyim, pişman olmazsınız hocam. Amacınız ses kalitesi ise özellikle.

Selam konuyu hortlatmış gibi olacağım ama LİNK. link de verdiğim siteden kıyaslama yapabilirsiniz.
Sennheiser Momentum True Wireless 1, Jabra Elite 75t, Anker Soundcore Liberty 2 Pro, Anker Soundcore Liberty 3 Pro, Kullanmış birisi olarak yorum yapmaya çalışacağım. Link de göreceğiniz incelemelerde özellikle puanlara bakar iken, incelemeler sitenin referans ses üzerinden puanlama yaptığını göreceksiniz. Bunun da zaten olması gerekiyor orijinal doğru sese ürün ne kadar yakın grafiklerde görebilirsiniz orada orta çizgi olması gereken değeri gösteriyor. Puan verir iken bu değerin altında olması da, üstünde olması da ürünün puanını düşüren nedenlerdir. Bunu bilerek bakarsanız kafanızda pek soru işareti kalmayacaktır.
Anker 2 Pro, baslarda 3 Pro'dan daha fazla bas veriyor ister istemez diğer tonları bir tık bastırdığı için orijinal sesden özellikle tiz seslerden uzaklaşmış oluyorsunuz.
Sony WF-1000XM4 ANC de gerçekten şu an en başarılı ürün olarak anlatılıyor. Siz konuşmaya başladığınızda müziği kapatıp konuşmanız bittikten belirlediğiniz sürede 15 saniye 30 saniye gibi yazılımdan yaptığınız ayara göre tekrar müzik devreye giriyor ANC aç kapat gibi bir müdahale ile uğraştırmıyor bu güzel bir özellik, Süngerleri köpük silikon 6 ay gibi kullanımda yenilenmesi gerekiyor ne tekim bu silikon ile ses izolasyonu güzel bir ANC başarımı sağlıyor. Gelelim benim XM4 almaktan neden vazgeçtiğime Ses profili genel olarak düşük, Tiz Doğruluğu çok düşük hatta bunun için bir Ekolayzer ayarı bile verilmiş, Baslara gelecek olursak düşük ve orta değer baslar düşük yüksek baslar olması gereken orijinal değerde, Bluetooth 5.0 olmasına rağmen aynı anda iki cihaza bağlanmıyor. APTX kodeklerin hiçbirisini desteklemiyor, ama LDAC desteği eğer telefonunuz uyumlu ise destekliyor bu zaten Sony'nin geliştirdiği bir kodek kısa kesecek olursam. Sony WF-1000XM5 beklemeye karar verdim. Şunu da belirteyim bu kulaklıkları ( Fiio btr5 2021 Hi-Fi taşınabilir Bluetooth kulaklık amplifikatör ) gibi cihazlar ile kullanmadıkça tam performans almak çok güç telefonların içindeki ses çipleri kalitesiz oluyorlar bu cihazlar ile kullanmakta ODYOFİL seviyesine geçmek oluyor.
SAYGILARIMLA.

Geri
Yukarı