Sony WH-1000MX4 Modelleri

HasNickTR

Hectopat
Arkadaşlar merhaba benim 2 sorum olacak.
1- Bu ürünün indirime girmesini bekliyorum. Şu an 2670 TL gibi bir fiyarı var. Sizce fiyatlarda bir düşüş olur mu veya indirime girer mi?
2- Akakçe'de bu ürünü ararken Sony WH-1000MX4B ve SONY-1000MX4S gibi 2 farklı modelini de gördüm. Bunların ana modelden farkı nedir?
Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

İndirime gireceğini sanmıyorum, 3-4 ay önce 2500'e almıştım 2670 şu anki piyasada gayet iyi bence. WH-1000MX4 dışında model yok,
Ben alırken de sitede s eki vardı, krem rengi olan modelini almıştım, eve gelen kutuda 1000XM4 yazıyordu bende bayağı dikkat etmiştim s ibaresi göremedim kutusunda. Satıcıların hatası olduğunu düşünüyorum.

İndirime gireceğini sanmıyorum, 3-4 ay önce 2500'e almıştım 2670 şu anki piyasada gayet iyi bence. WH-1000MX4 dışında model yok,
Ben alırken de sitede s eki vardı, krem rengi olan modelini almıştım, eve gelen kutuda 1000XM4 yazıyordu bende bayağı dikkat etmiştim s ibaresi göremedim kutusunda. Satıcıların hatası olduğunu düşünüyorum.

Anladım peki nasıl memnun musunuz? Mi 10t Pro ile bu kulaklıktan tam performans alabilir miyim? Sony WH-1000MX3 ile arasındaki 700TL'ye değer mi?

Kulaklıktan memnunum ama tabii beklentimi tam karşılamadı, önceki kulaklığım mdr1000X'di 3 sene önce almıştım, uzun süre kullandım o zamanın en tepe kulaklığı oydu. WH1000XM4'e geçerken bayağı üst seviye beklentim vardı, bu kulakların ses seviyesi çok standart. Yüksek sesli müzik dinlemeyi severim ama, ses seviyesi benim için yetersiz kalıyor. Tidal + LDAC ile kullanıyorum bu arada telefonum, mi 9t* kulaklığın ses detayı çok güzel, akustik sesleri mesela çok iyi veriyor.
Ben daha çok rock dinliyorum aynı zamanda gitar çalışıyorum müziği dinlerken lead ve rhythm gitar seslerini diğer seslerden ayırt edilebiliyor kolay şekilde. Bass'ı detaylı bayağı, diğer sesleri bastırmıyor, ama Bass'da tam doyurmuyor beni.
Eski kulaklığım ile arasında %10 %15'lik bir ses performansı farkı var sanmıyorum WH1000MX3 de çok farklı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı