Sony WH-CH510 dış sesleri alıyor

leodiscs

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Warenhouse Manager
Selam arkadaşlar, bilgisayarıma dün Bluetooth adaptörü aldım ve Sony WH-CH510 kulaklığımı sorunsuz bağladım fakat mikrofon kullanan oyunlara girdiğim zaman dış sesleri almaya başlıyor. Örneğin fare tıklaması, ben konuşunca kendi sesimi duyuyorum. Yani mikrofon otomatik açılıyor ve kapatamıyorum. YouTube ve forumlarda yazanları yaptım ama bir türlü düzelmiyor, aynı şekilde farklı kulaklık bağlıyorum ve sorun devam ediyor. Kablolu kulaklıkta bu sorun yok.

Buna yapacak bir şey yok diye biliyorum telefon konuşmalarında kendi sesini duyuyormuş kullananlar öyle yazıyordu ekşi sözlükte. YouTube yorumlarında'da görmüştüm ben de kullandım ama dışarı çok ses verdiği için iade ettim. O yüzden pek bilgim yok.

Buna yapacak bir şey yok diye biliyorum telefon konuşmalarında kendi sesini duyuyormuş kullananlar öyle yazıyordu ekşi sözlükte. YouTube yorumlarında'da görmüştüm ben de kullandım ama dışarı çok ses verdiği için iade ettim. O yüzden pek bilgim yok.

Başka kulaklık takıyorum onda da durum aynı telefonda vs sıkıntı yok ama Battlefield veya CS:GO gibi mikrofon isteyen oyunlara girince dış sesi almaya başlıyor örneğin çay içiyorum çay sesi geliyor sanki başkası çay içiyor ve benimle telefondan konuşuyor o seste kulaklık üzerinden bana gelip yankı yapıyor.

Başka kulaklık takıyorum onda da durum aynı telefonda vs sıkıntı yok ama Battlefield veya CS:GO gibi mikrofon isteyen oyunlara girince dış sesi almaya başlıyor örneğin çay içiyorum çay sesi geliyor sanki başkası çay içiyor ve benimle telefondan konuşuyor o seste kulaklık üzerinden bana gelip yankı yapıyor.

Dediğim şey işte telefonla konuşanlar ya da Zoom'da kullananlar da kendi sesini duyuyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı