Sony WH-CH510 kendi sesimi de duyuyorum

Hasan Sangrento

Kilopat
Sony WH-CH510 kulaklığımı daha bugün aldım ve Discord konuşurken ya da telefonumdan arkadaşlarımla hat üzerinden konuşurken kendi sesimi de duymuş oluyorum ve beni rahatsız ediyor. Bunu çözmenin bir yolu var, arkadaşım çözmüş yalnız o da tam olarak hatırlamadığı söyledi. Bana yardımcı olabilir misiniz?

Sony WH-CH510 kulaklığımı daha bugün aldım ve Discord konuşurken ya da telefonumdan arkadaşlarımla hat üzerinden konuşurken kendi sesimi de duymuş oluyorum ve beni rahatsız ediyor. Bunu çözmenin bir yolu var, arkadaşım çözmüş yalnız o da tam olarak hatırlamadığı söyledi. Bana yardımcı olabilir misiniz?

Evet aynı sorun bende de var. Galiba özelliği.

Evet aynı sorun bende de var. Galiba özelliği.
Yine de bir çözüm yöntemi olduğu söyleniyor en azından bir arkadaşım çözmüş ama o şu anda çözümü hatırlamıyor. Yapan var ise bilgilendirebilir mi diyecektim.
Ayriyeten kulaklığı kullanırken Bluetooth aktif iken, internetim ciddi bir yavaşlama söz konusu. Büyük ihtimal modem 5GHZ olmadığı için, başka bir önerisi olan var mı?

Son düzenleme:
Yine de bir çözüm yöntemi olduğu söyleniyor en azından bir arkadaşım çözmüş ama o şu anda çözümü hatırlamıyor. Yapan var ise bilgilendirebilir mi diyecektim.
Ayriyeten kulaklığı kullanırken Bluetooth aktif iken, internetim ciddi bir yavaşlama söz konusu. Büyük ihtimal modem 5GHz olmadığı için, başka bir önerisi olan var mı?

Sorunu çözebildin mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı