Sony WH-CH510 vs JBL 510

JBL 510 MediaMarkt'ta 650 liraya düşmüştü bilgin olsun. En yakın MediaMarkt'ta sorarsan bilgilendirirler.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_jbl-tune-510bt-multi-connect-kulak-üstü-bluetooth-kulaklık-siyah-1216384.html?waw_keyword=Jbl Tune 510Bt Multi Connect Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık&gclid=Cj0KCQiA4uCcBhDdARIsAH5jyUlJLqJjNfmg3kEn3QRIyuckyK0pOBSzjuWtwH5hxnlGy8rkBY7a0AIaAkriEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Arkadaşlar başlıktaki kulaklıklardan biri ya da ikisini kullanmış olan varsa yorumlarını vs. alabilir miyim?

Sony de multi connect yok JBL de var.
Sony'nin pil performansı JBL'e göre daha düşük.
Sony de kafa bandında yumuşak ped yok JBL de var. Farkları bunlar.

Ek olarak JBL 510 kullandım, kulağı tam kaplamadığı için kulak ağrısı yapabiliyor uzun kullanımda. Onun harici pedleri yumuşacık. Ses kalitesi ortalama çok iyi bir ses kalitesi yok. Pil performansı konusunda başarılı.

Arkadaşlar başlıktaki kulaklıklardan biri ya da ikisini kullanmış olan varsa yorumlarını vs. alabilir miyim?
Sony CH500 kullanıyorum sizin istediğiniz modelin bir tık eskisi.
Kulaklık genel anlamda iyi, kulaklık oldukça küçük ve hafif lakin dışarıya ses sızıyor yüksek seste.

2. el Anker Q10 nasıl olur?

Anker Q10 da güzeldir, tasarımı benim hoşuma gitmiyor ağır bir kulaklık. Ses kalitesi olarak zaten sertifikalı bir ürün. Bence hijyen açısından ikinci el yerine sıfır bir ürün daha mantıklı. Alternatif olarak bu kulaklığı öneririm Q10'a rakiptir.

Anker Q10 da güzeldir, tasarımı benim hoşuma gitmiyor ağır bir kulaklık. Ses kalitesi olarak zaten sertifikalı bir ürün. Bence hijyen açısından ikinci el yerine sıfır bir ürün daha mantıklı. Alternatif olarak bu kulaklığı öneririm Q10'a rakiptir.

TaoTronics görünüş olarak Anker'den daha kaba durduğu için (bence) tercihim değil. Ve de 2. el almak istememin sebebi malum fiyatlar.

Geri
Yukarı