Sony WI-C310 1100 TL'ye satılır mi?

BestEfler6377

Hectopat
Arkadaşlar elimde AKG N700nc kulaklık var satmayı düşünüyorum sahibinden üzerinden 1100 TL teklif geldi. Sizce satsam mı? Sony WI-C310 almayı düşünüyorum sevdiğim kulaklık tarzı kablolu Bluetooth ve su geçirmez.

sony değil akg n700nc yi satacağım

Son düzenleme:
Ben bu türden Sony almanı önermem çünkü bunu değil ama buna benzer Sony SP-510 kullandım hatta 2 kez aldım. İkisinde de o tuşlara basılan yerlerdeki yüzey soyuldu ve kullanışsız hale geldi. Bunda da aynı sorunla karşılaşır mısın bilemiyorum ama bence tam kablosuz bir kulaklık al.

sizce akg n700 nc yi satsam mı 1100 tlye moderatör yanlış yazmış

Ben bu türden Sony almanı önermem çünkü bunu değil ama buna benzer Sony SP-510 kullandım hatta 2 kez aldım. İkisinde de o tuşlara basılan yerlerdeki yüzey soyuldu ve kullanışsız hale geldi. Bunda da aynı sorunla karşılaşır mısın bilemiyorum ama bence tam kablosuz bir kulaklık al.

sizce akg n700 nc yi satsam mı 1100 tlye moderatör yanlış yazmış

İkinci el piyasasını bilemiyorum ama neredeyse yarı fiyatına satıyorsun.

Kullandığın kulaklığın incelemesi aşağıdaki sanırım. Bass ve mid kalitesi iyiye benziyor. Tizler pek iyi değil gibi birde mikrofon performansı ve yalıtımı çok iyi değil gibi görünüyor incelenede.

Belki biraz daha istesen daha iyi olur gibi bence.

İkinci el piyasasını bilemiyorum ama neredeyse yarı fiyatına satıyorsun.

Kullandığın kulaklığın incelemesi aşağıdaki sanırım. Bass ve mid kalitesi iyiye benziyor. Tizler pek iyi değil gibi birde mikrofon performansı ve yalıtımı çok iyi değil gibi görünüyor incelenede.

siz olsanız satarmıydınız

Kullanmıyacaksam satardım. Ben müzik sevdalısın biri değilim o yüzden benim için etkilemez ama seni bilemem. Alacağın kablosuz kulaklıklar bunun gibi ses kalitesi veremez büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı