Sony XA1 Ultra hala alınır mı?

kubilay0651

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi XA1 Ultra hala alınabilecek bir telefon mu? Kamerasını çok övüyorlar. Aynı fiyat aralığında önerileriniz varsa belirtebilir misiniz? Zaten mobil oyun oynama alışkanlığım yok sadece uzun pil ömrü, şık tasarım, ön ve arka kameranın güzel olması (düşük ışıklı ortamlarda bile net olması önemli) yeterli. 2000 TL'ye kadar çıkabilirim. Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan kullanan biri olarak söylüyorum. Telefon hoşuma gitmedi. Kamerası güzel ama flaş ile kamera uyum saglayamiyor. Onun dışında ilk aldığımda asphalt yükledim takılmalari çok nadir de olsa hissettim. Onun dışında arka kapağı çok çabuk çizildi. Telefonu 2gun kilifsiz kullanayım dedim kullanmaz olaydım. Telefonu 2-3 defa sert bir şekilde yere düşürdüm ekranda birsey olmadı ama ölü piksel olayı oldu (onla alakalı mı bilmiyorum) uzun lafın kısası tavsiye etmiyorum

Önermiyorum nedeni ise Sony telefonlara desteğini aşırı bir şekilde azalttı ve azaltmaya da devam ediyor ki sorduğunuz telefon eski bir telefon ayrıca işlemci ve kamera olarak giriş seviyesi bile denebilecek bir telefon ayrıca ekranında kronik sararma problemi var uzak durmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı