Sony XB910N vs Anker Q35 vs Sennheiser HD 450BT

Aşadığdakilerden hangisi daha iyi bass ve net ses performansına sahip? Hangisini alırdınız?

• Sony XB910N

Oy: 4 44,4%
  • Anker Q35

Oy: 4 44,4%
  • Sennheiser HD 450BT

Oy: 1 11,1%

• Oy verenlerin toplamı
    9

Reven007

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-12400 | XFX MERCH 308 AMD RADEON RX 6650 XT BLACK 8GB 128BİT | MSI MAG B660M MORTAR WIFI DDR4 | CRUCIAL BALLISTIX 2x8GB 3200 MHz 16CL | 1TB SAMSUNG 980 PRO NVMe M.2 | 2x500GB SAMSUNG 870 EVO SSD | HYPERX ALLOY ORİGİNS AQUA SWITCH MECHANICAL KEYBOARD | RAZER VİPER MİNİ MOUSE | FSP HYDRO K 500 80+ BRONZE | DEEPCOOL CG560 | DELL S2522HG 25" 1080P 240HZ 1MS
Günlerdir araştırarak bu kulaklıklar arasında kaldım. Bass severim ama müziklerdeki her enstürmanı da duymak isterim. Hem dengeli bass, hem her ayrıntılı ses kalitesi sunan sizce belirttiğim kulaklıklardan hangisidir?

Birbirine çok benzer fiyatlarda Q35 ve XM3 buldum. Bir türlü karar veremiyorum. Q35 deneme şansınız oldu mu veya XM3 ile XB910n kıyaslama şansınız?

Q35 denedim. Kendisi iyi bir kulaklık tabii ki. Kafadaki rahatlığı ve ses netliği açısından Sony bana göre daha öndeydi. Tam aradığımı bulmuşum. Hem bass performansı, hem bass seslerinden ayrılan tizler bana göre şahane. EQ ayarlarını da kendime göre yaptım. Sesin tadından yenmez. XM3 ise bayağı eski model. Bluetooth 4 kullanıyor. Sanırım bağlantı kopmaları olası. Ses performansı konusunda denemediğim için bir şey diyemem. Belki de en iyi ses XM3'tedir. Her üçü iyi bir kulaklık olduğu için hiçbiri üzmez bence. Ama unutmayın ki Sony X910N bir EXTRA BASS kulaklıktır. Yani basslar digerleriyle kıyasladıkta daha net.

Son düzenleme:
Q35 denedim. Kendisi iyi bir kulaklık tabii ki. Kafadaki rahatlığı ve ses netliği açısından Sony bana göre daha öndeydi. Tam aradığımı bulmuşum. Hem bass performansı, hem bass seslerinden ayrılan tizler bana göre şahane. EQ ayarlarını da kendime göre yaptım. Sesin tadından yenmez. XM3 ise bayağı eski model. Bluetooth 4 kullanıyor. Sanırım bağlantı kopmaları olası. Ses performansı konusunda denemediğim için bir şey diyemem. Belki de en iyi ses XM3'tedir. Her üçü iyi bir kulaklık olduğu için hiçbiri üzmez bence. Ama unutmayın ki Sony X910n bir extra bass kulaklıktır. Yani basslar digerleriyle kıyasladıkta daha net.

Sanırım XM3 alacağım. Ama 2.5 yaşında olacak. Umarım çok yıpranmış değildir.

Hocam aradan bayağı zaman geçti şu an kulaklığın durumu nasıl? Rahatlığı vb. Bir sorun veya rahatsız eden yanı var mı? Eğer iyiyse az sonra sipariş vercem.

Hocam aradan bayağı zaman geçti şu an kulaklığın durumu nasıl? Rahatlığı vb. bir sorun veya rahatsız eden yanı var mı? Eğer iyiyse az sonra sipariş vereceğim.

Benim için gayet tatmin edici. Ses profilimi kendi kulak zevkime uygun yaptım. Çok memnunum şahsen. Güncel Android telefon kullanıyorsanız zaten Sony'nin olan LDAC kodeksinin tadından yenmez. Rahatlığı çok güzel. Pedler çok yumuşak, keyif verici. 7 şubattan günlük ortalama 1-2 saat kullanıyorum. Bu zamana kadar sadece bir kez şarj ettim. Sonuçta ses konusunda gözlentilerinizi bir EXTRA BASS serisi kulaklığa göre tutmanızı öneririm.

Geri
Yukarı