Sony Xperia M4 Aqua alınır mı?

toprakcanakyapi

Kilopat
Başlıkta belirttiğim gibi Sony Xperia M4 Aqua 8GB alınır mı ? Biliyorum depolama alanı biraz az ama yükleyeceğim uygulama 5 tane olacak dahasını yüklemeyeceğim. F/P olarak iyi bir telefon gibi gözüküyor bunun yanı sıra IP 65/68 sertifikalı suya ve toza karşı dayanıklı bir telefon kamerası da güzel sizce bu telefon bu fiyata alınır mı ? Teşekkürler...

1000-1300 arası bütçem var ama bir yandan suya karşı dayanıklı olması da hoşuma gidiyor. Çok oyun oynayan biri değilim bu arada.

Not: Technopat sitesinden baktığımda önerilen telefondan 1000 liraya Sony Xperia M4 Aqua önerilmiş o yüzden sordum.

1000-1300 arası bütçem var ama bir yandan suya karşı dayanıklı olması da hoşuma gidiyor. Çok oyun oynayan biri değilim bu arada.

Not: Technopat sitesinden baktığımda önerilen telefondan 1000 liraya Sony Xperia M4 Aqua önerilmiş o yüzden sordum.
Eğer kasması ve depolaması benim için sorun değil diyorsan alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı