İkinci El Sony Xperia M4 Aqua Alınır mı?

Araiwaka

Kilopat
Kesinlikle oyun oynanmayacak, sadece günlük kullanım için almayı planlıyorum. Ürün temiz gözüküyor ve fiyatı 350 lira.
Hafıza konusu sıkıntı değil SD kart ile hallederim diye düşünüyorum.
Sizce almaya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk çıktığı zaman biraz kullanmıştım ama tabi o zamandan beri çok zaman geçti. Ben o zaman kullanırken fena bulmamıştım performansını ama şunu söyleyebilirim kamerası açısından bir beklentiye girme. Baya kötü çekiyor

Annem kullanıyor. Yaklaşık 1.5-2 senedir.
İyi yönleri:
-Kasma yok
-Günlük kullanım için ideal
-Stabil
Eksileri
-Kamerası iyi değil
-En küçük oyunda bile ısınma gerçekleşebiliyor
-Hafızası yetersiz, her dosya/uygulama SD karta atılmıyor

Bataryasının ve şarj soketinin sağlam olduğuna emin olun. 350 TL'ye değer.

Kesinlikle oyun oynanmayacak, sadece günlük kullanım için almayı planlıyorum. Ürün temiz gözüküyor ve fiyatı 350 lira.
Hafıza konusu sıkıntı değil SD kart ile hallederim diye düşünüyorum.
Sizce almaya değer mi?

Şu an kullanıyorum ve berbat , şarj 2 günde bitiyor konusu yalan , içinde birsürü sony bloatware uygulamaları var , minik oyunlarda hemen ısınıyor , android marshmallow güncellemesinde kişi silemiyorsunuz hata veriyor play store den 3. parti kişi görüntüleme yazılımı kurmak gerekiyor silmek için , telefonda saadece 8gb depolama var bir şey sığmıyor , ekranı kendi kendine tıklıyor hiç bir kusuru yok ekran koruyucusu taktım düzeldi , arkası hemen çiziliyor , ekran parlaklığı en düşükte olsa bile çok parlak geliyor parlaklığı dahada düşürmek için 3. parti yazılım kullanmak gerekiyor ve kamerası leş kısacası saadece sosyal medya , youtube video izlemek için

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı