Sony Xperia XA mı Huawei G8 mi ?

Mehmet Aktaş

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Yeni bir telefon almayı düşünüyorum fakat iki telefon arasında kararsız kaldım. Kamera ve işlem özellikleri bakımından hangisi iyi ve güç tüketimi nasıldır ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki kamera olarak nasıllardır ?
Şuan kullandığım cihaz T50 bununda 2400 bataryası var fakat 1 günü rahat çıkartabiliyorum XA ile de çıkarabilir miyim ?

Ekran parlaklığı ortada olduğu sürece 1 günü çıkarıyor G8. Kullanıcısıyım. Kamera performansı orta segment ahım şahım birşey değil. XA hakkında birşey bilmediğimden bir şey diyemem.

Ekran parlaklığını çok açan biri değilim güneşte açıyorum genellikle. G8'in gece ve düşük ışıkta çekimleri nasıldır ?
Sony Xperia XA tasarım bakımından çok güzel görünüyor ve çekicide, fakat kamera özellikleri nasıl hzılı mı, odaklaması nasıl ve en önemlisi bataryası dayanır mı 1 gün ?

XA batarya olarak yetersiz. Kamera olarak ise uzun süreli video çekimlerinde ısınma yapıyor. Fakat fotoğraf kalitesi başarılı. Kamera içinde gelen ek uygulamalar (Timelapse , AR Efekti vb.) eğlenceli. Kamera olarak XA kaliteli fakat uzun süreli kullanımda sıkıntılı diyeyim. Bataryası da aynı şekilde yetersiz. 1 gün çıkartması için telefonun bir çok özelliğinden vazgeçmelisiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı