Sony Xperia XZ İçin Şarj Cihazı ve Şarj Kablosu Önerisi

Kontex890

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhabalar, hepinize mutlu günler dilerim. Ben Sony Xperia XZ kullanmaktayım. Telefonum Quick Charge 3.0 teknolojisini desteklemekte ancak telefonun kutusundan çıkan şarj cihazı 2.0 amper güç sağlıyordu. Ben QC 3.0 avantajını kullanmak için şarj cihazı ve kablo almak istiyorum. Şarj cihazı alırken nelere dikkat etmeliyim? Bazı cihazlarda 18W, bazı cihazlarda ise 40W yazıyor. Watt değerinin ve volt değerinin farklı olduğu ürünlerde temel fark nedir? Telefonum için hangi değerlerde bir cihaz almalıyım? Teşekkürler.

Sony UCH10 olarak aratırsan makul fiyatlarda ithalatçı garantili satılan Sony güvencesiyle telefonun ile uyumlu üretilen şarj cihazını bulup alabilirsin. Fiyatı 35 lira civarlarında. Eğer internetten almak istemiyorsan da garantili olarak satılan Syrox ve muadil diğer markalardan 2 amper bir şarj aleti alıp şansını deneyebilirsin.

Sony UCH10 olarak aratırsan makul fiyatlarda ithalatçı garantili satılan Sony güvencesiyle telefonun ile uyumlu üretilen şarj cihazını bulup alabilirsin. Fiyatı 35 lira civarlarında. Eğer internetten almak istemiyorsan da garantili olarak satılan Syrox ve muadil diğer markalardan 2 amper bir şarj aleti alıp şansını deneyebilirsin.
Yanlış anlamayın ama, tüm yazım boyunca 3.0'dan bahsetmeme rağmen nasıl "2 amper bir şarj aleti alıp şansını deneyebilirsin." dediniz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı