Sony Xperia Z1 Alınır mı ?

Kullanıcı deneyimlerini anlatır mısın biraz. Telefonun kamerasından memnun musun? Ekranından memnun musun?
Anlatıyım dostum bataryasından başlıyayım son parlaklık stamina mod açık wifi ve mobil veri (durumdan duruma değişiyor) halinde kullanıyorum 4 saat ekran süresi alıyorum.
Aliexpressten çakma dock aldım onla 5 saatte şarj oluyor normal kablosuyla 3 saatte.
Ekranına gelelimi dedikleri gibi değil alakası yok bile ekranına kötü diyenler daha telefonu eline almamış olanlardır.
90 derece açıyla bakınca tabiki renkler gidiyor TFT ekran bu ne bekliyorsun?
Kameraya gelelim kuzenimdeki g2 den kat kat iyi fotoğraflar çekiyor lakin ön kamerası pek iyi değil(g2 den iyi)
Şuan 999 TL ye alınabilecek en iyi telefon nerdeyse hergün suya sokuyorum.
Isınma olayı biraz var doğru fakat sadece NFC tagının olduğu yerde oda el yakmıyor.Eski note 3'üm daha çok ısınıyordu.
Şuan zf2 den 2 yıl önce çıkmış olmasına rağmen daha iyidir.(G2 saymıyorum bile)

Anlatıyım dostum bataryasından başlıyayım son parlaklık stamina mod açık wifi ve mobil veri (durumdan duruma değişiyor) halinde kullanıyorum 4 saat ekran süresi alıyorum.
Aliexpressten çakma dock aldım onla 5 saatte şarj oluyor normal kablosuyla 3 saatte.
Ekranına gelelimi dedikleri gibi değil alakası yok bile ekranına kötü diyenler daha telefonu eline almamış olanlardır.
90 derece açıyla bakınca tabiki renkler gidiyor TFT ekran bu ne bekliyorsun?
Kameraya gelelim kuzenimdeki g2 den kat kat iyi fotoğraflar çekiyor lakin ön kamerası pek iyi değil(g2 den iyi)
Şuan 999 TL ye alınabilecek en iyi telefon nerdeyse hergün suya sokuyorum.
Isınma olayı biraz var doğru fakat sadece NFC tagının olduğu yerde oda el yakmıyor.Eski note 3'üm daha çok ısınıyordu.
Şuan zf2 den 2 yıl önce çıkmış olmasına rağmen daha iyidir.(G2 saymıyorum bile)
Peki 100 lira daha koyup zenfone 2 alsam sence ne kadar doğru olur ? Asus zenfone 2, Xperia Z1 den kamera,oyun,ekran yönünden sence daha iyi bir telefon mu ? Birde aklıma takılan hep şu var.LG G2 ekranı güzel ve büyük Xperia Z1 ise ekranı küçük, ekran çerçevesi kalın ve TFT ekran ben hep bu arada kalıyorum sence ne yapmam gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı