Sony Xperia Z1 Nasıldır?

Heronn

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba aranızda z1 kullanan varsa telefonu biraz anlatabilir mi artıları eksileri neler bu yaz almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kullanıcı değilim ancak arkadaşlar cevap vermeden söylemek istediğim bir iki şey var.
HTC telefonlarda zayıf yan kameradır.
SAMSUNG telefonlarda zayıf yan malzeme kalitesidir.
LG telefonlarda ise sağlamlıktır.
SONY ise çok dengeli bir telefondur. Tasarımını beğendiyseniz gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Ben kullanmıyorum ama özellikleri hakkında yorum yapabilirim . Çok iyi grafik sürücüsü var (Adreno 330) . 4 çekirdekli Snapdragon 800 işlemci var 801'in önceki hali ve en iyi işlemcilerden biri . 2 GB Ram çok güzel Ekran Full Hd (1920 x 1080) Kamera 20 Mp çok çok iyi :D
Bence artıları :
  • 1 inç başına 441 Ppi (Piksel)
  • Su ve toz geçirmez ( Xperia klasiği)
  • Tasarım çok hoş
  • Kamerası 20 Mp ve bu çok iyi
  • İşlemcisiyle ve özellikleriyle üst seviye bir telefon.
Bence eksileri :
  • Rakiplerine göre ağır bir telefon
  • Büyük ekran sevmiyorsanız 5.0 inç büyük gibi
  • Kenarları biraz sivri
  • Pili çıkaramıyoruz

Ama yazın bu telefonu alacaksanız LG-G3'ü bekleyin derim çok güncel bir telefon olacak ve Full Hd'den de öte bir çözünürlüğü olacak . Ve arkadaşın dediği gibi dayanaklı telefon yapar LG . Ama Z1 almak istiyorsanız çok iyi bir telefondur rahatça oyunları oynarsınız , her türlü ihtiyacınızı giderirsiniz .

765004936826.jpg

765052361434.jpg

765105558116.jpg

Beklemeye değer bence G3'ü.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı