Sony xperia z1 için ayrıntılı İnceleme

brk386

Hectopat
Sayın adminler z1 alacağım fakat sizin ayrıntılı incelemenizi, düşünceleriniz bekliyorum... Özel mesaj atma yetkim olmadığı için bu konuda cevap aramak istedim... Ayrıntılı inceleme yapacak mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:

Gayet güzel bir inceleme olmuş, elinize sağlık. Xperia Z sahibi olarak bu seriye özel bir ilgim var zaten :) Sony açıkçası Z ile beni memnun etti. Z1 de güzel bir telefon. Fiyatı kolay kolay düşmeyecek sanırım. Z1'i pas geçip Z2'yi düşünebilirim belki :) Umarım Sony güzel bir telefonla karşımıza çıkar bir dahaki sefere de.

Tek sorum; yan kapaklardaki lastik Z1'de tam olarak nasıl ? Ona dikkat etme şansınız oldu mu ? Z'de en çok kullandığım USB kapağının lastiği yerinden çıktı. Fırsat bulunca serviste değiştireceğim ama Z1'de bu konuda geliştirme yapılmış mı ? Diğer kapaklarda bir sorun yok ama şarj için her gün açtığım o kapak biraz güçsüz geldi bana.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı