Sony Xperia Z1'i Önerir misiniz?

• Konuyu başlatan MART
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 972

MART

Hectopat
Daha fazla  
Sony Z1 almaya karar verdim, bugün alacaktım ama birkaç sorun varmış, Türkçe karakter sorunu ve 4.4.2 güncellemesi ile gelen sorunlar. Z1 kullanıcısı varsa biraz yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz daha bütçe ayırıp Z3 Compact almanızı öneririm çünkü Z1 tasarımsal ve optimize sorunları olarak tat vermeyebilir. Ancak Z3 Compact bunlardan tamamen arındırılmış bir cihaz. Gördüğüm tek kusuru kamerasının iyi işler yapmasına rağmen kamera uygulamasının kötü olması. Bunu da sanıyorum ki Android 5.0 ile çözeceklerdir. Kendim yaklaşık 1 yıl araştırarak aldım ve 1 aydır kullanıyorum. Her türlü soruna cevap verebilirim.

Aklıma gelmişken 1800 TL bütçe ayırdıktan sonra gidip de G3 düşünmeyin. Kız arkadaşımla aynı gün Z3C ve G3 aldık aradan bir ay geçti şuanda G3 sanırsın ki 5 yıl öncesinin telefonu gibi menüyü açarken kasılıyor. Tasarımsal olarak gerçekten çekici bir telefon ancak verdiğimiz uçuk fiyatların hiç değilse hakkını verecek telefonlara yönelmek lazım.

O bütçeye z1 alınmaz artık. Z3 compact almanı öneririm. 1 aydır kullanıyorum ve henüz bir kusurunu görmedim. Hd bir ekran, Adreno 330 ve S801 AC işlemcisiyle mükemmel bir performans sergiliyor. Pişman olmazsın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı