Sony Xperia Z2 nasıldır?

Z2 kullanıcısıyım. Vatan Bilgisayardan aldım. Vatan bilgisayar gayet iyi iş yapıyor. Müşteri hizmetleri de dahil(servis yani)
Batarya açısından Bir günü çıkaramaman gerçekten zor. Gayet iyi gidiyor.
Kamera performansı gayet iyi fakat sizi uyarayım telefonu suya sokmayın. Suya dayanıklı tamam da suya sokunca bozulan Z2/3 çok fazla var. üzerine bir şey dökülür, tuvalete düşer vs. eyvallah ama suya sokmayın. Gerek yok yani:D
Oyunlarda ve kamera uygulamalarında ısınıyor.
Çift taraflı jelatin öneririm.(arkası çizilebiliyor, hatta çizilir. ama verdiği hiz ve kalitesi çok iyi. metal ve cam telefon çok sağlam duruyor) Ayrıca manyetik şarj ''kablosu'' öneririm. Dock'a nispeten daha ucuz.

Isınma sorunu yok öncelikle. Var diyenin kendi hatasıdır. Herhangi bir normal telefon kadar ısınıyor.

Şarj kapağı için Dock almak lazım. Telefonu alırken onu da temin etmekte fayda var.

İlk çıktığından beri kullanıyorum, her türlü testi de yaptım. Sıkıntısı yok herhangi bir. Dengeli bir telefon her şeyi ile. Aldığında pişman olmazsın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı