Sony Xperia Z2 vs Z3 Compact

sesi az çıkıyor diyorlar ahize hoparlöründen de ses bulanık geliyormuş bende alacaktım vazgeçtim arayış içindeyim şuan

Z2 sıkıntılı bir telefon z3 compact ve z3 de ise kamera da pembeleşme sorunu var. İlla ikisinden biri alınacakda z3 compact olmalı bence. Yada Xperia M5 Ekim ayında 1300-1600 liradan piyasaya çıkacak onu bekleyebilirsin.

1 aydır Z2 kullanıyorum. Hoparlör sesi de ahize sesi de çok iyi. Telefon uçuyor zaten ona diyecek sözüm yok. Ön kamerası pek tatmin etmeyebilir ama arka kamerası iyi. Öneririm. Her telefon gibi ilk serisinde belli başlı sorunlar vardır. Ama bu sorunlar şu an yok. Hiçte sıkıntılı bir telefon değil. Şarj konusunda yarı yolsa bırakmaz. Ders konusunda etki edip etmeyeceği ise kişiden kişiye değişir.

Yaklaşık 5 aydır xperia z2 kullanıyorum şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım. Hız konusuna girmek istiyorsan tek rakibi T.H.Y :) ... Bana kalırsa z2 al süper ötesi sony güncellemeleri gönderiyor yani hâla güncel bir telefon...
Not: İnternette gördüğün z2 sorunlarını pek kafaya takma bende ilk alırken araştırdım ama hiç sorun çıkmadı internettekiler abartıyorlar...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı