Sony Xperia Z3 Nasıldır?

Tolayd

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Şu anda Note 4 kullanmaktayım, fakat aile içi bir dönüşümden dolayı kendime yeni bir cihaz aramaktayım :). Öyle telefonda oyun oynayan bir adam değilim. Aklımdaki cihaz stabilliğinden, ses kalitesinden ve bataryasından dolayı z3. Fakat bir kaç sorum olacaktı. Öncelikle telefonun sağlık uygulaması nasıl? Adım ölçeri ve antrenman koçu düzgünce çalışıyor mu? Ne kadar daha güncelleme alır? Kutudan çıkan kulaklık nasıl? Sanıyorum 4g desteği var zaten ve en önemlisi Note 4'ten sonra pişman eder mi?

Çok teşekkürler şimdiden.

Telefonun sağlık uygulamasını hiç kullanma gereği duymadım.

Android M güncellemesi alacağını düşünüyorum. Sony güncelleme konusunda iyi bir firma.

Kutudan çıkan kulaklık kaliteli diyemem. 2 ayda kenarlarındaki plastikler sökülmeye başladı. Tasarımı da güzel değil.

4G desteği var ve Note 4'den memnunsanız pil ve arayüzdeki stabilite dışında pek farkı olmaz.

Sony Xperia Z3 Kutu Açılımı ve İnceleme

Suya sokmak gibi bir düşüncen varsa kesinlikle bunu kafandan sil. Ben öyle bir hata yaptım ve servis kullanıcı hatası diye değerlendirip garanti kapsamında değerlendirilmeyeceğini bana söyledi. Su geçirmezlik olayını bir kenara koyarsak batarya ömrü ve kullanım açısından gerçekten memnundum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı