Sony Xperia Z3 Açılmıyor

KaanCikar

Hectopat
Daha fazla  
Sony Xperia Z3 (D6603) telefonum var. Telefonum açılmıyor. Güç tuşuna basıyorum. Başlangıçtaki Sony yazısı geliyor ardından klasik mavimsi dalgalı bölüm geliyor ve öylece orada donup takılıyor. İlerisi yok. Telefonu öylece o bölümde 5 dakika kadar açık bıraktım ve yanıt vermedi. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer telefonunuzun içindeki şeylerin silinmesi sıkıntı değilse Sony Xperia Companion yazılımını bilgisayarınıza kurun ve telefonunuzu sıfırlamayı deneyin.

Eğer telefonunuzun içindeki şeylerin silinmesi sıkıntı değilse Sony Xperia Companion yazılımını bilgisayarınıza kurun ve telefonunuzu sıfırlamayı deneyin.
Kurdum ve sıfırlamaya çalıştım ancak ses tuşlarına basıp usb ile pcye bağlama kısmını bir türlü geçemedim. Harfiyen sırasıyla yaptım hepsini fakat sonraki adıma geçemiyorum.
Bootloader'a girebiliyor musunuz ?
Bootloader hakkında pek bir bilgim yok biraz açar mısınız?

Son düzenleme:
Kurdum ve sıfırlamaya çalıştım ancak ses tuşlarına basıp usb ile pcye bağlama kısmını bir türlü geçemedim. Harfiyen sırasıyla yaptım hepsini fakat sonraki adıma geçemiyorum.

Bootloader hakkında pek bir bilgim yok biraz açar mısınız?
Öncelikle bilgisayara telefonu orada anlattığı gibi bağlarsanız olması gerek ben de zamanında Xperia C4 kullandım biraz denedikten sonra bağlamayı başarmıştım.

Bootloader genel olarak işletim sistemini başlatan kısımdır. Ayrıca Android telefonlarda kurtarma menüsü vardır kurtarma menüsü üzerinden telefon sıfırlanabilir vs. Fakat benim Xperia C4'ümde kurtarma menüsü yoktu araştırmıştım. O yüzden tek çözüm Xperia Companion yazılımı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı