Sony Xperia Z5 Compact'ın fiyatı ne kadar olur?

Kayraa

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Malumunuz Xperia Z5 serisini Sony yavaştan tanıtmaya başladı ve gördüğüm kadarıyla çok sağlam telefonlar. Xperia Z5 Compact sizce ne kadar olur?

Piyasaya ne zaman çıkacak bilmiyorum ama şuan çıkan Sony'nin son amiral gemisi Z3+ 2400 TL civarında. Temmuz ortasında Türkiye piyasasına sürülmüştü bu cihaz, henüz iki ay bile olmadı. Z5'in ise Şubattan önce piyasaya sürülmesini beklemiyorum. Sony eğer Şubatta piyasaya sürerse 6 ayda yeni bir amiral gemisi politikasını sürdürmüş olacak. Sony yetkilileri tüketicinin bu durumdan rahatsız olduğunu ve bu politikadan vazgeçeceklerini söylemişlerdi. Z5 piyasaya minimum 2500 TL den girecektir diye tahmin ediyorum. Z5 premium 2800 TL, Z5C ise 2100 TL civarında piyasaya girecektir diye tahmin ediyorum. Z5 çıktığında Z5C ile Z3+ aynı fiyatta olmasını bekliyorum, Z3+ yaklaşık 200-300 TL indirime girebilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı