Sony Xpreia Z5 nasıldır?

Muhsin Erbaş

Sinerji Bilgisayar
Daha fazla  
Selam arkadaşlar.
İyi bir IPhone kullanıcıyısıym. IPhone 3-4-5 derken ya paraya kıyıp 6 alacağım ya da arkadaşımın tavsiyesi ile bu Xperia Z5.

Sizce bir Ios kullanıcı Android'e geçebilir mi?
Eşimin ve arkadaşımın Android telefonunu kurcaladığımda karışık geldi. Açıkcası tabi alışma meselesi.

Xperia Z5 Premium'u önerdi arkadaşım yakında gelecek diye.2 versiyonu gelmiş. Ancak premium daha gelmemiş.

Sizce nasıldır? Ayrıca alınır mı? :)

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun ömürlü, hızlı ve çok fazla özelliği olan son nesil bir Xperia'dır. Kesinlikle almanızı öneriyorum.
Isı sorunu gibi bir çok konuda eski serilerine göre daha iyi.

Güncelleme konusunda Sony kalitesi mevcut.

Şahsen kullanmadım fakat inceleme zamanım oldu güzel bir telefon kesinlikle sizi üzmez diyorum.

Selam arkadaşlar.
İyi bir IPhone kullanıcıyısıym. IPhone 3-4-5 derken ya paraya kıyıp 6 alacağım ya da arkadaşımın tavsiyesi ile bu Xperia Z5.

Sizce bir Ios kullanıcı Android'e geçebilir mi?
Eşimin ve arkadaşımın Android telefonunu kurcaladığımda karışık geldi. Açıkcası tabi alışma meselesi.

Xperia Z5 Premium'u önerdi arkadaşım yakında gelecek diye.2 versiyonu gelmiş. Ancak premium daha gelmemiş.

Sizce nasıldır? Ayrıca alınır mı? :)

Şimdiden teşekkürler.
Yerinizde olsam S6 tercih ederdim. Fakat Z5'de üzmez.

Premium'u beklemeye değer mi sizce? Fiyatı ne olacak belli değil tabi ama aradaki farka değecek midir?
Yani tam olarak aradaki farkın (teknik donanım) ne olacağını da bilmiyorum açıkcası...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı