Sony XR55A75K vs LG OLED55CS6La vs Philips 55OLED707

BéTo

Hectopat
Selam arkadaşlar, bu ürünleri kullanan veya bilgili olanlar var mı acaba?

Sony'nin yazılım kalitesi, sesi ve görüntü kalitesi... LG'nin güvenilirliği (satış sonrası destek vs), OLED üreticisi olması... Philips'in ambilight özelliği. Daha çok gece dizi, film izlediğim için OLED istiyorum. Oyun da oynadığım için 120Hz istiyorum. Hepsi var bunlarda ama hangisi verdiği parayı daha çok hak ediyor acaba. Bu kadar para verdikten sonra üzülmek istemem 😕

Ses ve görüntü (kasanın) önemli benim için. Çok ince çerçeve seviyorum. Ambilight kullanan bir daha normal kullanmak istemiyormuş. Onu da merak ediyorum. Gidip görme şansımda yok.

Bir de kablosuz ses sistemi bağlarım ileride. Burada Philips mi ön plana çıkıyor?

Son düzenleme:
Ben Sony XR-55A75k kullanıyorum. Ses kalitesi çok başarılı ses sistemi aratmıyor bana. Seçtiğiniz diğer modeller tam olarak birbirinin alternatifi, hangisi alırsanız benzer bir deneyim yaşarsınız. Ben Sony'den memnunum sadece servis desteği pek fazla yok. Çerçeve ince sadece alt kısmı kalın.

Sony en iyisi ancak Türkiye'de marketten çekildi, o yüzden ne ürün bulabilirsiniz ne bir destek. Bende Samsung S95b almayı düşünüyorum. Bütçeniz denk geliyorsa bakın derim.

Geri
Yukarı