Sony Z3 Compact Andorid 5.0 Lollipop güncellemesi alacak mı?

kkooosssuuutaa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar
Htc one x kullanmaktayim ancak artık oyunlarda istediğin performansı alamıyorum ve telefonum çok eskidi. Bugün uzun bir araştırmadan sonra z3 compact'a karar kıldım ve almayı dusunuyorum sizce telefon nasil ve beni tahmini olarak kac sene goturur.
Bide şöyle bir sorum olacak acaba z3 compact'a 5.0 lollipop guncellemesi gelicek mi?

Akıllı telefonların ömrü genelde 2 yıl oluyor. 5.0 güncellemesini alacak bir cihaz. Hatta resmi videosu şimdiden paylaşılmış:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Spurs ve Recep Baltaş'a teşekkür ediyorum yorumlarından dolayı. Bir sorum daha olacak siz hangi telefonu önerirsiniz ? (İphone hariç)

Yok zaten küçük ve performanslı olmasından dolayı z3 compact'ı sectim
nexsus 6 6inç ve gerçekten nerdeyse bir tablet kadar yorumunuz ve tavsiyeniz için teşekkür ederim

Yok zaten küçük ve performanslı olmasından dolayı z3 compact'ı sectim
nexsus 6 6inç ve gerçekten nerdeyse bir tablet kadar yorumunuz ve tavsiyeniz için teşekkür ederim
O zaman tereddüt etmeden Z3 Compact'ı alabilirsiniz. Sizde gerekli araştırmayı yapmışsınızdır zaten cihaz hakkında. Sony güncelleme konusunda iyi bir markadır.(En azından diğerlerine kıyasla)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı