Şort giydiği için kadına tekme atan saldırgan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öncellikle biz türklerin en kötü özelliği bilmediğimiz konularda yorum yapmak. İslam hukuku hakkında ne biliyorsunuz da herşeri oraya bağlıyorsunuz. O tekme atan it oğlu it kendi içinde ne yaşamiş sa yaşamış böyle birşey yapmış. Bu adam idam dahi edilir karışmam ama sakın ama sakın olayı islama bağlayıp diğer müslümanları da bu kefeye sokmayın sakın. Bu kesinlikle kabul edilemez. Ayrıca Tayip ten nefrete derim ama konuyu ona bağlamak da kasıtlı. Bu da çok yanlış. Lütfen olayları değenlendirirken şahsi kininizi konuya dahil etmeyin. Biliyorum muhakkak burda da islamı sevmeyenler vardır ama bu konuyu islam yobaz bi dindir e bağlamayın sakın.

Yazık gerçekten yazık henüz aynı yaştayız fakat sizi kandırmışlar yok Tayyip böyle yok o böyle diye diye kimse takmak zorunda değil. Şuan ki hükümet yerine başka bir hükümet olduğu zamanlarda sırf bir Milletvekilli Başörtülü bir şekilde geldiği için kovuldu oradan.

Foruma hoş geldiniz, meseleyi İslam dinine bağlamıyoruz, böyle bir hayvanlığı başka ideolojiye bağlı bir 'salak'ta yapabilirdi demek istediğimiz budur.

Ve islam hukukuna uygun falan gibi bir ifade kullanmış bu yobaz. Söyleyecek tek bir söz yok.
Benim bu mesajima gire bana hakaret ediyorsaniz cok yazik. Benim o mesajda anlatmak istedigim burasi Turkiye ve Anayasa var. Ve bu anayasa islam hukuku ile olusturulmamis. Islama bir dusmanligim yok. Adamin oyle demesi aptalca ve islam hukuku falan diyerek boş konustugunu anlattim.

Burada artık masal okumaya başladınız. Bunu yapan adam dindar birisiydi ve bu tür vakaları nedense hep dindar insanlar yapıyor. Ayrıca kutsal kitaplarda apaçık karınızı dövebilirsiniz gibi ifadelere yer verilmekte. Kimseyi kandırmayalım şimdi.

Şuan ki hükümet yerine başka bir hükümet olduğu zamanlarda sırf bir Milletvekilli Başörtülü bir şekilde geldiği için kovuldu oradan.

İlk atadığınız başörtülü rektör de FETÖ'cü çıktı. Masal okumayı bırakalım istersen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…