Şort giydiği için kadına tekme atan saldırgan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Semih Demir

Kilopat
Makaleler
7
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dünya artık farklı bir yer. Hayata bir defa geliyorum ve bu süre içinde geçen zamanımı sürekli beni kısıtlayan, kendi düşüncesini gırtlağıma sokmaya çalışan bir yönetim altında geçirmek istemiyorum. Bu ülkede doğmuş olabilirim ama bu ülke için ölmek zorunda değilim. ABD'de doğsaydın ABD'yi savunacaktın sen de. Sırf ideoloji için neden hayatımı zindan edeyim ?
Ve bu arada 'Şort giydiği için kadına tekme atan saldırgan Erdoğan gönüllüsü çıktı'
Şort giydiği için kadına tekme atan saldırgan Erdoğan gönüllüsü
:)

Bu tür insanları kendi haline bırakman lazım. Şaşırtıcı tarafı ise bu kez ADANA'da olmamış bu olay. :D

Neden kendi haline bırakıyoruz bi' açıklar mısın? Hayvan herif kadına şeytan diye bağırıp suratına tekme atıyor ve biz bu ruh hastalarını kendi haline bırakacağız ha ? Yapma ya? Başka bir arzun var mı beyefendi? Bu tür insanlar gereken en ağır cezaları almaları ve toplum içinde insanların giyimlerine karışmamayı öğrenmeliler. Olayın komik bir tarafı da yok ayrıca. Adana'da ya da Konya'da olması bir şeyi değiştirmez! Bu olay kabul edilemez!

Neden kendi haline bırakıyoruz bi' açıklar mısın? Hayvan herif kadına şeytan diye bağırıp suratına tekme atıyor ve biz bu ruh hastalarını kendi haline bırakacağız ha ? Yapma ya? Başka bir arzun var mı beyefendi? Bu tür insanlar gereken en ağır cezaları almaları ve toplum içinde insanların giyimlerine karışmamayı öğrenmeliler. Olayın komik bir tarafı da yok ayrıca. Adana'da ya da Konya'da olması bir şeyi değiştirmez! Bu olay kabul edilemez!
Ve islam hukukuna uygun falan gibi bir ifade kullanmış bu yobaz. Söyleyecek tek bir söz yok.

Şimdi bu kadına tekme attı diye ben orada adamı dövsem suçlu ben olacağım, ne güzel değil mi? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hahaha :D Ne kadar komik (!)
Bunu dalga geçerek söylemediniz değil mi?

Recep Bey bu adam mahkemeye çıktıda ne oldu? Anında serbest bıraktılar. Bu tür konulara girmek istemiyorum ama Tayyip'in adamlarına ne yapabilirsin? Adam Türban takmak zorunlu demeye çalışıyor. Karşı çıkanı içeri atıyorlar tam tersi?

Beyler ben yukarıdaki yazımı dalga geçmek amaçlı yazmadım. Üzücü bir olay ama ne kadar üzelsen de ne kadar sesini çıkarmaya çalış bile boş. Adamı direk serbest bıraktılar. Nedeni mi ne? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapmak istediği şey olan ''Tüm Kadınlar Türban Takmalı'' kanununa uyduğu için. Zaten arkadaş yazıda da belirtmiş Şeytan Erdoğan tutkunu diye.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı