Soru bankaları çok pahalı

Murat3

Decapat
Merhaba. Cidden bu test kitapları çok pahalı oldu o gün gittim test kitabı bakmaya 120 TL tek dersin.
Fasiküller vardı 160 TL arkama bakmadan çıktım dükkandan. Geçen sene 55 TL'ye aldığım kitap 194 TL olmuş internette.

Eğer akrabalarınız tanıdık öğretmen arkadaşları varsa onlar size yardımcı olabilir.

Evet ya. Okulda hocalar test kitabı/soru bankaları isterse aileme bilerek aldırmayacağım. Bu fiyatı haketmiyorlar.

Kitapseç'ten çok daha uyguna alış-veriş yapabilirsin.
Bir arkadaş bu konuyla ilgili grafik tablet fikrini önermişti. Ondan da alabilirsin. Herhangi bir işletim sistemi yok. Bilgisayara bağlıyorsun. Tabletin üzerine yazı yazıyorsun ve bilgisayar ekranına yansıyor.
Birçok yayınevi kitapların çözümlerini herkese açık bir şekilde yayımlaması nedeniyle kitaplara ücretsiz bir şekilde erişim sağlayabilirsin. Telegram gruplarında da pdf olarak kitaplar mevcut. Dediğinm yolla sorularını rahatça çözebilirsin.

Ama internetten ya da PDF olarak çözmek kitap kadar etkili olmuyor.

Hocam Dolap'a bakmayı deneyebilirsin. Geçen AYT Edebiyat soru bankası aldık sınıfça, toptancı en düşük 105 TL verebiliriz dedi. Online fiyatları bundan daha yüksek. Ama Dolap'a baktığımda sadece ilk birkaç testi çözülmüş olanlar, yepyeni olmasına rağmen 50 TL civarı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…