Soru bankaları çok pahalı

Evet hocam aşırı berbat olmuş durumlar. Ben de geçen seneden bende kalan kitapları arkadaşlara dağıttım bu sebeple. 50TL'yi nadiren veriyordum, indirim falan derken 40TL'ye alıyordum geçen sene soru bankalarını.

Evet ya. Okulda hocalar test kitabı/soru bankaları isterse aileme bilerek aldırmayacağım. Bu fiyatı haketmiyorlar.

Kitapseç'ten çok daha uyguna alış-veriş yapabilirsin.
Bir arkadaş bu konuyla ilgili grafik tablet fikrini önermişti. Ondan da alabilirsin. Herhangi bir işletim sistemi yok. Bilgisayara bağlıyorsun. Tabletin üzerine yazı yazıyorsun ve bilgisayar ekranına yansıyor.
Birçok yayınevi kitapların çözümlerini herkese açık bir şekilde yayımlaması nedeniyle kitaplara ücretsiz bir şekilde erişim sağlayabilirsin. Telegram gruplarında da pdf olarak kitaplar mevcut. Dediğinm yolla sorularını rahatça çözebilirsin.

Kitapseç'ten çok daha uyguna alış-veriş yapabilirsin.
Bir arkadaş bu konuyla ilgili grafik tablet fikrini önermişti. Ondan da alabilirsin. Herhangi bir işletim sistemi yok. Bilgisayara bağlıyorsun. Tabletin üzerine yazı yazıyorsun ve bilgisayar ekranına yansıyor.
Birçok yayınevi kitapların çözümlerini herkese açık bir şekilde yayımlaması nedeniyle kitaplara ücretsiz bir şekilde erişim sağlayabilirsin. Telegram gruplarında da PDF olarak kitaplar mevcut. Dediğinm yolla sorularını rahatça çözebilirsin.

Ama internetten ya da PDF olarak çözmek kitap kadar etkili olmuyor.

Hocam Dolap'a bakmayı deneyebilirsin. Geçen AYT Edebiyat soru bankası aldık sınıfça, toptancı en düşük 105 TL verebiliriz dedi. Online fiyatları bundan daha yüksek. Ama Dolap'a baktığımda sadece ilk birkaç testi çözülmüş olanlar, yepyeni olmasına rağmen 50 TL civarı.

Yeni konular

Geri
Yukarı