Sorumluluk sınavına kalır mıyım?

Lynoxthismisha

Hectopat
Herkese merhaba. Benim bir sorum olacaktı. Şimdi ben 11. sınıfım. Kimya, fizik ve matematik derslerinden ortalamaları 50'nin altında olduğu için kalıyorum. Edebiyat ortalamam ise 63 civarı. Çok fazla araştırdım fakat halen anlamadım. Genel ortalamam da 60. Ben sorumluk sınavına girecek miyim? Yoksa ortalama 50 üstü olduğu için girmeyecek miyim? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Bildiğim kadarıyla diploma notun (1.dönem ve 2.dönem toplam ortalama) 50 ve üstü olmalı ayrıca önemli 2 dersiniz mesela teknik liseler için edebiyat ve meslek dersleri 50'nin üstünde olacak bu şekilde sorumluluğa girilmiyor düz geçiyor.

Ortalama ile geçiyorsun merak etme ancak için rahat edecekse bir güvendiğin öğretmenine bu durumu söyle ve teyit et.
Yanlışım varsa düzeltiniz teşekkürler.

Herkese merhaba. Benim bir sorum olacaktı. Şimdi ben 11. sınıfım. Kimya, fizik ve matematik derslerinden ortalamaları 50'nin altında olduğu için kalıyorum. Edebiyat ortalamam ise 63 civarı. Çok fazla araştırdım fakat halen anlamadım. Genel ortalamam da 60. ben sorumluk sınavına girecek miyim? Yoksa ortalama 50 üstü olduğu için girmeyecek miyim? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Sınıfta kalmıyorsun ama sorumluluğa girmen gerek diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı