Sorumluluk sınavını geçemezsem ne olur?

Şey ben 10.sınıfa geçtim. 9. Sınıfta matematik ortalamam 45 ama bütün derslerin ortalaması 50nin üstü dediğim gibi mat düşük sorumluluk sınavına giricekmiyim?
Anadoluda nasıl bilmiyorum ama eğer meslek lisesine gidiyorsan baraj dersin büyük ihtimal Edebiyat'dır. Eğer Edebiyat'dan geçiyorsan sorumluluk sınavına girmezsin.

Edebiyat ise geçene kadar girersin ama merak etme 10. sınıfta kalmıştım çok kolay yapıyorlar, biraz kopya ile tek seferde geçmiştim.
Anadoluda nasıl bilmiyorum ama eğer meslek lisesine gidiyorsan baraj dersin büyük ihtimal Edebiyat'dır. Eğer Edebiyat'dan geçiyorsan sorumluluk sınavına girmezsin.
Anadoluda da öyle.

Ben de 11.sınıfa geçtim ve 10.sınıf edebiyattan kalmışım, kaç tane sınava giriliyor?
Geçene kadar giriyorsun, geçer not 50 puan olması lazım. 1 sefer sınavı geçmen yeterli.

Arkadaşlar hiç sevmesem de hocalar sorumluluk sınavlarından 5 10 dakika önce cevapların 50 puan alacak kadarını veriyor genelde. Yani geçiriyorlar ama bana kalsa günahımı vermem. Lise son olarak söylüyorum dersten kalmak o kadar kolay değil, bu başarısızlık da cezasız kalmamalı bence.

Anadolu'da nasıl bilmiyorum ama eğer meslek lisesine gidiyorsan baraj dersin büyük ihtimal Edebiyat'dır. Eğer Edebiyat'dan geçiyorsan sorumluluk sınavına girmezsin.

Hocam merhaba .12.sınıf oldum hoca bir geçirmiyor hepsinden geçtim bir tek matematik geçemedim diploma verirler mi ?baraj dersleri hepsini verdim bir tane matematik kaldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhaba.12.sınıf oldum hoca bir geçirmiyor hepsinden geçtim bir tek matematik geçemedim diploma verirler mi? Baraj dersleri hepsini verdim bir tane matematik kaldı.

Vermezler ama bazı arkadaşlardan duyduğum kadarıyla hoca geçiriyormuş veya sınav anında yardımcı oluyormuş geçmen için ne yap et geç reis. Üniversiteyede gidemessin mezunda olamazsın.

Hocam merhaba .12.sınıf oldum hoca bir geçirmiyor hepsinden geçtim bir tek matematik geçemedim diploma verirler mi ?baraj dersleri hepsini verdim bir tane matematik kaldı.
Matematik baraj ders değil diye biliyirum. Baraj dersten geçtiysen her türlü diploma alırsın. E-okuldan baktığında sorumluluk gözüküyor mu bi kontrol et gene de. Eğer baraj derslerinden biri Matematik ise geçmen lazım yoksa diploma vermezler. Yılda 3 kere mı 2 kere mi ne sorumluluk sınavı oluyor. Hem kolay soruyolar hem de bazen hocalar yardımcı olabiliyor. Çok kasma.

Yeni konular

Geri
Yukarı