GeForce NOW Sorun iletmek için nasıl ulaşılır?

fatih012

Decapat
Daha fazla  
Uygulamasında birçok sorun yaşıyorum ve adamlara hiçbir yerden ulaşamıyorum. Para verdiğim şeyle rezillik cidden kafayı yemek üzereyim. Sorunları iletmek için GeForce NOW'a nasıl ulaşırım? Gmail'leri denedim ama sanırım gitmiyor herhalde heriflerden hiçbir dönüş alamadık şaka gibiler. Uygulamada çapraz bir şekilde siyah karaler çıkıp yok oluyor çıkıp yok oluyor hem oyunu bozuyor hem uygulamayı 48 MB int alıyorum çok kötü drop yiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygulamasında birçok sorun yaşıyorum ve adamlara hiçbir yerden ulaşamıyorum. Para verdiğim şeyle rezillik cidden kafayı yemek üzereyim. Sorunları iletmek için GeForce NOW'a nasıl ulaşırım? Gmail'leri denedim ama sanırım gitmiyor herhalde heriflerden hiçbir dönüş alamadık şaka gibiler. Uygulamada çapraz bir şekilde siyah karaler çıkıp yok oluyor çıkıp yok oluyor hem oyunu bozuyor hem uygulamayı 48 MB int alıyorum çok kötü drop yiyorum.
Hocam bitraite ayarlarını vs kısın biraz, düzelir belki. Bende bir sıkıntı yok.

Bir kaç güne mailine şu şekilde bot bir mesaj gelir ve sonucunda da hiç bir şey olmaz. Tabii hata konusunda başka bir bot mesaj gelir ben öneri yapmıştım.

Merhaba,
GamePlus servisimiz ile ilgili ilettiğin geri bildirimin, önerin ve hassasiyetin için teşekkür ederiz.
Gelen öneriler ile GamePlus servisimizi geliştirmek için çalışmalarımız devam ediyor.
Belirtmiş olduğun sistem gereksinimleri göz önünde bulundurularak iyileştirmelerimiz devam edecektir.
İyi günler dileriz.
GAMEPLUS

Hocam bitraite ayarlarını vs kısın biraz, düzelir belki. Bende bir sıkıntı yok.

Sizce kaç yapmalıyım 47 MB alıyorum interneti kaç kere değistirdim işe yaramadı ama fikrinizi merak ettim. Çok da düşürünce görüntü bulanıklaşıyor.

Birkaç güne mailine şu şekilde bot bir mesaj gelir ve sonucunda da hiçbir şey olmaz. Tabii hata konusunda başka bir bot mesaj gelir ben öneri yapmıştım.

Merhaba,
GamePlus servisimiz ile ilgili ilettiğin geri bildirimin, önerin ve hassasiyetin için teşekkür ederiz.
Gelen öneriler ile GamePlus servisimizi geliştirmek için çalışmalarımız devam ediyor.
Belirtmiş olduğun sistem gereksinimleri göz önünde bulundurularak iyileştirmelerimiz devam edecektir.
İyi günler dileriz.
GAMEPLUS

Daha hiçbir şey gelmedi mesajların gittiğini bile düşünmüyorum.

Sizce kaç yapmalıyım 47 MB alıyorum interneti kaç kere değistirdim işe yaramadı ama fikrinizi merak ettim. Çok da düşürünce görüntü bulanıklaşıyor.

Daha hiçbir şey gelmedi mesajların gittiğini bile düşünmüyorum.
Biraz oynayıp CTRL+N basıp kenarıdaki değerleri bi göster bakalım.

O droplar belki güçlü sistem isteyen oyunlara GTX 1060 atamalarından dolayıdır. Bir de düşük çözünürlüğe ayarla ve V-Sync kapalı olsun. Ben şu an globalde oynuyorum. Kesinlikle globalden alın. TR tarafı tam anlamıyla rezalet.

Benden bu kadar her şeyi denedim olmuyor tavsiyeler için teşekkürler. Gmail attım cevap verdiler hiçbir işe yarmıyor verdikleri cevapta, Bir de bir ay bedava kod vermişler şaka gibi xd

Yeni konular

Geri
Yukarı