Sorunlu Intel grafik sürücüsü

hengin

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Herkese merhaba. Az önce bilgisayarımda yeni bildirim aldığım Intel grafik sürücüsünü kurdum. Normalde herhangi bir sorun olmadan kullanabilmeyi beklerken ekran videodaki gidip gelmeye başladı. Kapatıp DDU ile sürücüyü sildim. Monster'in sitesinden daha eski tarihli olan bir sürücüyü yükledim. Şimdilik sıkıntı yok ama sorun ne olabilir? Sürücüyü Intel Driver Support asistant ile indirmiştim.
Sorunun videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yüklediğim sürücü:

Ss.png

Ekranın gidip gelmesi, eski Driver'ı silip ve yeni Driver'ı kurmasından dolayıdır. Her GPU Driver kurulumunda olan bir durum.
Video'yu şimdi izledim, işletim sisteminizde virüs var mı? Monster'ın sitesindekini kurduğunuzda aynı durum oluştu mu?

Ekranın gidip gelmesi, eski Driver'ı silip ve yeni Driver'ı kurmasından dolayıdır. Her GPU Driver kurulumunda olan bir durum.
Video'yu şimdi izledim, işletim sisteminizde virüs var mı? Monster'ın sitesindekini kurduğunuzda aynı durum oluştu mu?
Virüs yok diye biliyorum. Son 3 gün içerisinde Kaspersky Reduce Disk ile taramıştım sistemi. Monster'in sitesindeki eski tarihli sürücüyü kurunca sorun çözüldü ama endişem ileride tekrarlayabilecek bir şey olma ihtimali.

Geri
Yukarı