Sorunlu telefon ile takas yapılır mı?

Merhaba arkadaşlar önemli bir sorum olacak. Ben yarın biriyle telefon takas edeceğim. Ama karşı tarafın telefonunun ön ve arka kamerası çalışmıyor. Ayrica Wi-Fi'de açılmıyormus. Bunlar dışı herhangi bir sorun yok dedi. Kamera çok dert değil benim için. Ama cihazin 1 aylık olduğunu söyledi. Kamera neden böyle diye sorunca durduk yere olduğunu söyledi. Acaba başka sorunları olabilir mi telefonun? Tel alırken nelere dikkat etmem lazım. Çok teşekkür ederim.

Hocam hiç takas yapma bence 1 ayda böyle olduysa almaya değmez bile.

Wifi entegre arızası ve kamera arızaları 1 ayda olamaz. Büyük ihtimalle o telefonun içi açılmıştır.
İçi sadece açılmakla kalmamıştır. Anakart işlem görmüş bir iPhone yüksek ihtimal. İşlemci bile değişmiş olabilir. Her şey çıkar bunun altından.

O telefonu alırsan.
Alan kişi arkandan diyecek "kerizin birinden sorunsuz telefon aldım. Sorunlu telefonu kakaladım bir aylık diye"

İçi sadece açılmakla kalmamıştır. Anakart işlem görmüş bir iPhone yüksek ihtimal. İşlemci bile değişmiş olabilir. Her şey çıkar bunun altından.
Bu kadar sorunun bir ayda kendiliğinden olmasının gerçeklik seviyesi ile uçan atların gerçeklik seviyesi eşit.

Durduk yere değildir. Başına illa sıkıntılı bir yer gelmiştir, epey yeniden lehimleme ve onarım görmüştür, kameralar ve wifi kartı da maliyetten kaçınmak için değişim yapılmamıştır muhtemelen. Uzak durun öyle telefonlardan. Birkaç aya kalmadan kısa devreden cortlar.

1 ayda bozulmuş olamaz gibi. Wi-Fi açılmıyor derken?
Öyle yazmış bende anlamadim

Çok şüpheli geldi bana telefonun marka modeli ne?
Note 11 pro redmi

Neden sorunlu ürün alıyorsun ki? Kamera senin için dert olmayabilir ama eninde sonunda işine yarayacak. Ayrıca Wi-Fi yok ne demek her zaman kendi internetini mı kullanacan. Bence hiç alma.
Yedek telefon niyetine alicaktim. Ama şimdi yazılanları okudumda vazgecicem. İlerde başka sıkıntı yaşarım . Uğraşılmaz

Geri
Yukarı