Sorunsuz Bluetooth-PC bağlantısı için neler yapılmalı?

Cem Sonışıl

Hectopat
Arkadaşlar masaüstü bilgisayarımda çoğu şeyimi bluetooth ile kullanacağım. Mouse gibi. Ancak sanırım bendeki Dongle'ın 2.0 olmasından kaynaklı mouse da lag, kulaklıkda cızırtı vs bir sürü sorunu var. Sorunsuz bir bluetooth bağlantısı için bana gerekenleri yazar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun çözümü bana da gerekli. JBL T500BT bluetooth kulaklığım var; telefonda tablette sorun yaşamazken laptopumda uzun süreli kullanımda, video başlangıçlarında, video yüklenirken vs. gibi durumlarda hep cızırtı oluyor (lag sorunu yok) ve gerçekten sinir bozmaya başladı. Her ihtimale karşı garantiye verdim kulaklığı, sağlam diyip geri yolladılar.

Bu sorunu yaşamaktayım. Bluetooth kulaklıklığımda yaşamaktayım.(Sesin aniden değişmesi, kopup gelmesi gibi) Aldığınız bluetooth adaptörü(nam-ı diğer usb'si) kaliteli olmalı. Ben 2 yıl önce 20 TL'ye aldığım Bluetooth 4.0 Adaptörü kullanmaktayım ve gayet kalitesiz. Size önerim ugreen gibi markalara bakmak olabilir(Tam araştırma yapmadım, siz de yapın). Ugreen kaliteli bir marka. Bu konuda lütfen beni de bilgilendirin. 😀

Bu sorunu yaşamaktayım. Bluetooth kulaklıklığımda yaşamaktayım.(Sesin aniden değişmesi, kopup gelmesi gibi) Aldığınız bluetooth adaptörü(nam-ı diğer usb'si) kaliteli olmalı. Ben 2 yıl önce 20 TL'ye aldığım Bluetooth 4.0 Adaptörü kullanmaktayım ve gayet kalitesiz. Size önerim ugreen gibi markalara bakmak olabilir(Tam araştırma yapmadım, siz de yapın). Ugreen kaliteli bir marka. Bu konuda lütfen beni de bilgilendirin. 😀
Yalnız ben bu bluetooth kulaklığı bilgisayara herhangi bir şey takmadan kullanabilmek için aldım. Başka bir çözğm yolu yok mu?

Yalnız ben bu bluetooth kulaklığı bilgisayara herhangi bir şey takmadan kullanabilmek için aldım. Başka bir çözğm yolu yok mu?
Bluetooth adaptörü çözmesi lazım. Ben masaüstü bilgisayarımda ucuz diye almıştım. Bu gümrük olaylarından dolayı ugreen deneyimlemedim ama. Kulaklığın bluetooth sürümü yüksek ise bilgisayarın ki yetmiyor olabilir, ki bluetooth üzerinde oldukça ilgi duyulan bir teknoloji değil.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı