Sorunsuz çalışan Samsung eHS61ASFWe bozuldu

Merhabalar, ağustos ayının sonunda A50 marka telefon almıştım yanında gelen Samsung eHS61ASFWe kulaklığı memnuniyetle kullanıyordum fakat yaklaşık 1 ay önce jack girişi biraz yamulmuştu ama onun dışında ses konusunda hiçbir sorun yoktu bugün yeni bir olay olmamasına rağmen kulaklık birden çalışmamaya başladı. Sebebi ne olabilir sizce? Düzeltebilir miyim?

20200526_212022.jpg

Kulaklıkların kabloları çok ince olduğundan dolayı kendin düzeltmen çok zor. Ses gelmiyorsa artık hiç uğraşmadan yeni kulaklık almanı öneririm. Neredeyse 1 yıl kullanmışsın yine iyi gitmiş benim çoğu kulaklığım daha erken bozuldu.

Garantisi var mı diye bir bak belki garantisi varsa garantiye yollayabilirsin.

Bu kulakliktan evde 3-4 tane vardir. Cok hizli bozuluyor bunlar. Duzgun ve hizli bozulmayan bir kulaklik almak istiyorsan Sennheiser kulakliklara bak.

Kalitesiz olduğundan mütevellit durduk yere bozulması normal. Reçetene başlangıç olarak bir adet Sennheiser CX serisi kulaklık yazıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı