Sorunsuz: Dizüstü İçin OS X Uyumlu WiFi Adaptörü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

blackandyellow

Kilopat
Makaleler
51
Sorunsuz: Dizüstü İçin OS X Uyumlu WiFi Adaptörü

Atheros AR9285
.
  • Sisteminize uyumlu ise Çin'den 1 aya gelmek suretiyle sipariş verebilirsiniz.
  • OS X Mavericks 10.9.3 sürümü ile kext kullanılarak sorunsuz çalışıyor.
  • OS X Yosemite 10.10.x sürümünde ise otomatik çalışıyor (bir dostumun bilgisayarında test ettik).
Saygılar;
KemalALKIN

10.9.3 tanımayıp 10.10 otomatik tanıması çok güzel.Wifi konusunu sayende hallettim sayılır.

Kart okuyucuyu tanıtamadım Realtek marka.İntel wifi gibi değişim isteyeceğe benziyor.Kart okuyucu konusunda tavsiyen ne olur ?

Son düzenleme:
USB kart okuyucu al ve hiç sistemi bozma derim :). Normalde benim kasaya bağladığım entegre kart okuyucu otomatik çalışıyor.

Makinenin yanında harici bir aparat falan taşımak istemiyorum.İkinci bir işletim sistemide yüklü değil ilerleyen zamanlarda çok lazım olursa değiştiririm.Yine de tavsiyen için saol.

Kext kullanmadan Mavericks sisteminin tanıyacağı bir mini Pci-E kart söyleyebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
https://www.technopat.net/sosyal/konu/mac-os-x-wifi-adaptör-uyum-tablosu.59894/

AR5BHB92 (ar9280) yandaki modeli almayı düşünüyorum.Acaba kullanan arkadaşlar Recep Baltaş paylaşımındaki gibi ''Device İd '' düzeltmesi veya *.kext yüklemesi gerektirir mi ? Performans nasıldır ?

Amacım aldıktan sonra herhangi bir şey yapmadan Mavericks, Yosemite'nin otomatik olarak tanıyıp ek bir şey yapmamak Hacintosh zaten çok uğraştırıyor. :)

Sitede arama yaparsanız, Recep Baltaş'ın verdiği bir TP-Link modeli vardı sanırım. O sürücüsüz çalışıyor diye yazılmıştı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı