Sorunsuz Ebay Siparişi Verme

Bugüne kısmet değilmiş. İnşallah sorunsuz bir şekilde elime geçer. :)

Bu konu bence Ebay' dan alışveriş yapacaklar için iyi bir rehber oldu. :)

Çok şükür saat 11.42' de elime ulaştı. Kulaklığın ses kalitesi ve mikrofon kalitesi efsanevi. Basları çok net bir şekilde iletiyor. Malzeme kalitesine laf yok zaten. USB girişli ve kontrol düğmeleri var. Daha önce böyle bir kulaklığım olmamıştı. Belki de bu yüzden çok iyi görüyorum. :)

IMG_20150506_122512.jpg
IMG_20150506_123108.jpg
IMG_20150506_131442.jpg

Kusura bakmayın. Tabletin 2 Mp kamerası ile çektim. Telefon garantiye gitti. :(

@Murat5038 seni de çok yordum bu süre içerisinde. Hakkını helal et. Çok teşekkürler. Son olarak parayı göndermek için ne yapmam gerekir?

Helal olsun, hayırlı uğurlu olsun.
Son olarak parayı göndermek için ne yapmam gerekir?
Parayı zaten alışverişi yaptığın an kesiliyor. Senin birşey yapmana gerek yok :) Yani Siparişi verdiğin gün kesilmiş olması gerekli. Aldığın ürün için geri bildirim ister satıcı, onun için leave feedback yazana tıklayıp Positive seçeneğini seçip 3 adet yıldız verme hakkın var.
1. yıldız, ürün sitede gözüktüğü ve paket içeriği sitede yazıldığı şekilde eksiksiz çıktı ise 5 üzerinden değerlendir.
2. yıldız, satıcı ile iletişim kurma ve sorularını hızlı ve doğru şekilde cevapladı mı buna da 5 üzerinden değerlendirip işaretleyin.
3. yıldız, ürün eline hızlı mı yavaş mı geldi? Bunu da 5 üzerinden değerlendirip puan verin.
Boşluk kısmına da teşekkürler yazabilirsin yada farklı bir şey yazmak istiyorsan yazarsınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı