Sosyal 13 yaş altı kullanıcılara bir şey oluyor mu?

Sizce ne oluyor?

• Bir şey olmuyor.

Oy: 33 22,1%
  • Aramızda olduklarına göre pek takmaya gerek yok.

Oy: 28 18,8%
  • Kullanım koşullarını ihlal ediyorlar.

Oy: 8 5,4%
  • Beni ilgilendirmez.

Oy: 33 22,1%
  • Kararsızım.

Oy: 2 1,3%
  • Gerekenin yapılması lazım.

Oy: 9 6,0%
  • Derdiniz nedir?

Oy: 14 9,4%
  • Yönetim aksiyon alıp müdahale etmeli.

Oy: 4 2,7%
  • Hasas konular (felsefe din vb...) konuların kategorisinie erişim kısıtlaması.

Oy: 18 12,1%

• Oy verenlerin toplamı
    149
  • Anket kapandı .
Bu sanal ortamda her yerde geçerli. Kaç kişi Technopat'ta gerçk adını cinsiyetini ve yaşını kullanıyor? Ben şahşen tam doğum Tarih'ini 1 Ocak yaptım. Yıl doğru. Cinsiyet isim vs girmedim. Gerçek yaşlarını biz anlasakta ispat olmadığı sürece adminlerin müdahale etmesi zor. Gerçek ad yaş girmemizi sağlayabilir ama öylece çoğu kişi kabul etmeyecektir. Şahsen ben gizliliği umursayan biri olarak kabul etmem.

Edit:profilim baktım yaşımı gerçekten 5 yaş büyük.Ama önemli olan ay ve gün zaten 😕

11 yaşındayım. İnsanlara yardım etmek için kendimi 2000'li gösterdim. Mecburiyim çünkü. R10.net gibi bir davetiye sistemi gelip yaş sınırı kalkarsa gerçekten sevinirim. Forumda 20 yaşındayım, gerçekte 11. 11 yaşındayım diye konu açtım, yasaktır dendi, hesabım silinmedi. Olayı tam olarak anlayamadım bende.

Kilo 95-96 arası, boy 1.79-1.81 arası. Bu kadarını verebilirim.

Bayağı iyi miş hocam o yaşta o boy bence veli nimet.
11 yaşındayım. İnsanlara yardım etmek için kendimi 2000'li gösterdim. Mecburiyim çünkü. R10.net gibi bir davetiye sistemi gelip yaş sınırı kalkarsa gerçekten sevinirim. Forumda 20 yaşındayım, gerçekte 11. 11 yaşındayım diye konu açtım, yasaktır dendi, hesabım silinmedi. Olayı tam olarak anlayamadım bende.

Benim de yaşım küçük sayılır ama bu işleri öğrenmek ve insalara yardım etmek istiyorum aynen söylediğin gibi.

Sitenin gizlilik sözleşmesine göre, hesap açmak için 13 yaş üstü olmanız gerekiyor.

Fakat, 13 yaş hatta 9 yaşında kullanıcı gördüm.

Bu durumda ne oluyor?
Kafamı kurcalayan tuhaf bir soru.
Sizlerin fikri varsa belirtin.

Konu tartışma amaçlıdır saygılı ve uygun bir şekilde konuşarak tartışınız!
Bana hiç bir şey olmuyor :D

Benim merak ettiğim kısım, yaşa göre yargılamak değil sitenin gizlilik sözleşmesi siteyi kullanmak için minimum 13 yaş üstü olmalısınız diyor.
Bu durumda -13 kişilerin bu olaydan nasıl etkileniyorlar.

13 yaş altının görmemesi, bilmemesi
gereken bir sürü konular var. Zaten saçma sapan konuların büyük kısmını 13 yaş altı oluşturuyor. Örneğin 11-12 yaşındaki çocuğun mastürbasyon ile ilgili konuları görmesi hiç uygun bir durum değil. İlla 13 yaş altı biri kullanıcaksa hassas konulara girmemesi gerekir.

Valla 5 aya 18 oluyorum, siteye 2015'de(9 yaşında) kaydolmuştum. En aktif olduğum zamanlarda 12-13 yaşlarımdı 😄. Yaşınızı söylemezsiniz kimse bilmeyecek zaten. Neye göre kısıtlama koyacaksın? Ama yine de bu arkadaşlara öneri olarak ilişki tavsiyesi isteyen birine tavsiyede bulunmasınlar yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı