Çözüldü Sosyal adı altında paylaşılan bu site nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Physic

Hectopat
Yer
Bartın
Nedir bu? Girince farklı farklı şeyler çıkıyor. URL'si de bir farklı.

1665417868946.png

Çözüm
Technopat Sosyal'in içeriklerini kopyalan sitelerden biri. Technopat Sosyal ile alakası yok.
Technopat Sosyal'in içeriklerini kopyalan sitelerden biri. Technopat Sosyal ile alakası yok.

Çözüm
Google algoritması yüzünden, son zamanlarda herkeste böyle saçma sonuçlar çıkıyor galiba, bende de önceden çıkmıyordu fakat çıkmaya başladı.

Nedir bu? Girince farklı farklı şeyler çıkıyor. URL'si de bir farklı.

Eki Görüntüle 1540641

Bende de çok çıkıyor. Emin değilim ama ya bir reklam için oluşturulmuş yönlendirici site ya da phishing olabilir ama bence reklam amaçlı yani bir manyağın gidip binlerce URL açıp phishing yapacağını düşünmüyorum.

Girince e-posta bilgi falan istemiyor gidip arkada kod çalıştıracak binlerce URL yapacak bir manyağın evrende var olduğuna inanamam.

Yanlışınız var adı öyle girince sizi kumar sitesine atıyor URL'den belli hayırlı olmadığı. Phishing olma ihtimali var ama az bir manyak binlerce URL açamaz ama bunun gibi binlerce URL var.

Yanlışınız var adı öyle girince sizi kumar sitesine atıyor URL'den belli hayırlı olmadığı. Phishing olma ihtimali var ama az bir manyak binlerce URL açamaz ama bunun gibi binlerce URL var.

Güvenilir site değildir zaten çoğu. Bu sitelerin içinde içerik kopyalan forumlar da var. Ben onlardan bahsettim.

Screenshot_2022-10-10_19-14-14.png

Güvenilir site değildir zaten çoğu. Bu sitelerin içinde içerik kopyalan forumlar da var. Ben onlardan bahsettim.

Eki Görüntüle 1540648

Ha, pardon hocam dediğinizi yanlış anlamışım. Rahatsız ettiysem özür dilerim.

Girince kumar sitelerine falan yönlendiiriyor bu tür siteler çoğaldı bu aralar.

O zaman phishing değil reklam amaçlı her gün çoğalıyor ve bütün URL'ler 1 siteye atıyor yani bir manyak reklamını böyle yapmış siteyi bildiriyorum gördüğümde ne işe yarar bilmem ama silsinler Google'dan böyle siteleri.

Geri
Yukarı