Sosyal kullanıcıları ne işle meşgul?

İşinizden memnun musunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    184
Ben eğitim almadan uluslararası şirkete girdim, biraz torpil aldığım için olsa gerek. Açıkçası işim konusunda ne mutluyum ne mutsuzum, amacım CV geçmişi olduğu için o kadar takmıyorum. İsveç oldukça makul bir ülke aslında, Volvo'ya girsem yaşadım 😎😎
Bana bol bol S90 gönder. 20 sene orada yaşarsın, Türkiye'ye geldiğin zaman Volvo galerisi kurar köşeyi döneriz.

Tabii ki hocam teşekkür ederim. Sizi Steam platformundan eklemiştim siz de sağ olsun kabul ettiniz. Fakat ismim biraz değişik o yüzden burada söylemiyorum. Söylersem alay konusu olurum :D.
Tamamdır, sen bana mesaj yolla gerisi gelir zaten 😅😅
Bana bol bol S90 gönder. 20 sene orada yaşarsın, Türkiye'ye geldiğin zaman Volvo galerisi kurar köşeyi döneriz.
Her yıl yeni model S90 almayı planlıyorum 😎😎 O yüzden galericilik bana gelmez 😅😅

@WoLeRm

Etiketlenene kadar yazmayı düşünmüyordum, yazayım artık.

Asıl mesleğim IT uzmanı veya bilgisayar teknikeriyim diyebiliriz, bu alanda birçok terim var. Bunun haricinde grafik tasarım ve kurgu montaj ile de uğraşıyorum.

Askerden 2 gün önce geldim, pandemi sürecinde bir süre freelancer olarak çalışacağım gibi.

Bu işle meşgulum:
1606738689195.png

Yanlış anlamayın ama şu an nedense iyi ki uçak mühendisliği bölümünü seçmemişim diyorum.
O kadar da karamsarlığa girmeye gerek yok. Bir mesleği seçmeden önce insanlar sadece güzelliklerine odaklanır. Olumsuzluklara odaklanmadıkları için ilerde pişman oluyor çoğu kişi. Ben bu konuda realist konuşarak seçecek kişiyi pişman etmemeye özen gösteririm.

Sorumluluk isteyen, insanların canınını emanet aldığınız, yüksek stres ve baskı altında çalışılan bir işi herkes YAPAMAZ! 0 HATA mottosuyla çalışan bir meslektir, doktorlardan sonra.

Laf arasında ''ahah ne olacak yaparım der'' ama yapamaz. 10 yıl içinde bunun örneklerini çok gördüm.

O kadar da karamsarlığa girmeye gerek yok. Bir mesleği seçmeden önce insanlar sadece güzelliklerine odaklanır. Olumsuzluklara odaklanmadıkları için ileride pişman oluyor çoğu kişi. Ben bu konuda realist konuşarak seçecek kişiyi pişman etmemeye özen gösteririm.

Hocam öyle aslında. Ben mesela pişmanım okuduğum bölümü seçtiğim için. O zamanlar aptalmışım gidip kendi istediğim bölümü yazmadım. 2-3 aydır düşünüyorum okulu bırakıp aşçılık bölümü üzerine mi okusam diye. 3 yıl okuduğumu çöpe atmakta istemiyorum fakat sizin de dediğiniz gibi hayata bir defa geliyoruz. Mutlu olduğumuz olduğumu mesleği yapmamız gerekiyor.

Geri
Yukarı